Dünyaca ünlü Moda Haftası Modest Fashion Week, Dubai’ye geri dönüyor

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen Dubai Modest Fashion Week (Dubai Modest Moda Haftası) , Dubai’de Emerald Palace Kempinski miX by Alain Ducasse’de 7-8-9 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Genel merkezi Türkiye’de olan Think Fashion tarafından organize edilecek etkinliğe, 5 kıtadan 26’dan fazla ülkeden katılım olacak. Palm Jumeirah’ın en yeni, ışıltılı lokasyonlarından biri olan ve Alain Ducasse tarafından tasarlanan, Emerald Palace Kempinski miX by Alain Ducasse’de misafirlerin ağırlanacağı, “İyi İçin Moda” konseptinin kutlanacağı Moda Haftası, Dubai’de ikinci kez gerçekleştiriliyor. Dünyaca ünlü Moda Haftası Modest Fashion Week

Etkinlik, en anlamlı tarihlerden biri olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleştirilecek. Daha önce İstanbul, Londra, Dubai ve Jakarta’da da genel merkezi ve %100 sermayesi Türkiye’de olan Think Fashion tarafından organize edilen Moda Haftasını, büyüyen giyim hareketinin önemli bir bölgesi olan Dubai, ikinci kez düzenleyen ilk şehirolacak. Kendimizi otoriteden çok, global modest giyim endüstrisini problem çözücüleri olarak görüyoruz. 5.sini düzenleyeceğimiz Modest Fashion Week serisi yine bir çok ilke ev sahipliği yapacak”diyor.

Kuruculardan Franka Soeriaise “Bu şaşırtıcı dönüm noktasına ulaşacağımızı hiç düşünmemiştik. Modest Fashion Week serisi, bir kavram, sevgi ve emek olarak başlatıldı. Kesintisiz çaba, sonsuz bir enerji ve işbirliği içinde ilerlememiz, bizi tanınmış bir küresel harekete dönüştürdü.

Modest Fashion Week

5 kıtadan 26’dan fazla ülkeden katılım & Gökyüzünde Moda Haftası
Dubai Modest Fashion Week, 5 kıtadan 26’dan fazla ülkeden tasarımcı ve markalar katılacak. 40 defile, 30 marka standı, 15 söyleşi ve atölye çalışması yapılacak. Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Avusturalya, Avusturya, ABD, Rusya, Maldivler, Hollanda, Endonezya, Kuveyt, Azerbaycan, Mozambik gibi daha bir çok ülkelerden gelenlerin koleksiyonları, bu muhteşem etkinlik boyunca kuracakları bağ ile birbirlerini güçlendirecekler.
Dubai Modest Fashion Week’in yerel ortağı Red Connect’ten Arif Ebrahimise şunları söylüyor: “Dubai’de ikinci kez uluslararası misafirlerimize ev sahipliği yapmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Dubai moda başkentlerinden birisi olmayı hak ediyor ve bu etkinliği her yıl yapmaya kararlıyız ”

Dünyaca ünlü Moda Haftası Modest Fashion Week

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares