Yengeç burcunda ay tutulması ile burçları neler bekliyor?

26 Aralıktaki güneş tutulmasından 2 hafta sonra yani 10 Ocak cuma günü yengeç burcunun 20 derecesinde bir dolunay, yani ay tutulması yaşayacağız. Yengeç burcunda ay tutulması ile burçları neler bekliyor?

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Eve, aileye, yerleşiminize, güvenceye, vatana millete ait hem duygusal, hem de köklü değerlerle ilgili bir görünürlük yaşayacağız. Dolunayın ışığıyla bu konularda bir sonlanma olabileceği gibi, yeniden gözden geçirme, revize etme durumu da söz konusu olabilir. Oğlak burcundaki gezegen birikimi ve bu burçta yaşadığımız tutulmalar düzene, sisteme, yönetime ait pek çok arızalı durumu global anlamda gözler önüne serdi ve enerjisel olarak sıkıştırmaya da devam ediyor.

Sistemler, kurallar çatırdıyor insanlar telaş içerisinde ve kendi gününü kurtarma derdinde. Yöneticiler kendi iktidarlarına yapıştıkça yapışmış, kimsenin bir planı bir rotası yok. Ama deprem giderek şiddetleniyor kimse değişmeyi, yenilenmeyi, elindekileri paylaşmayı kabul etmiyor. Aynı gezegende olduğumuzu farketmiyor ve sadece direksiyonda oturmak istiyor.

Bu tüm dünyada böyle…En refah toplumlardan bile kaynama sesleri, cızırtılar yükseliyor. Hal böyle olunca toplumun çekirdeği aile ve insan da duygusal travmalardan geçiyor, zorlanıyor, adapte olamıyor. İşte bu yengeç tutulması tüm hassasiyetimizi, zaaflarımızı, kırılganlıklarımızı ortaya çıkarıyor. Kendinize soracağınız birkaç soruyla biraz daha somutlaştıralım durumu.

Nasıl bir sabaha uyanıyorsunuz? İşinizde ve yaşadığınız evde kendinizi güvende hissediyor musunuz? Geleceğe dair güçlü umutlarınız var mı? Yoksulluktan intihar eden insanların haber değerinin bile olmadığı bu zaman diliminde yaşam enerjinizi nereden alıyorsunuz? Cevaplarınızı siz biliyorsunuz. Ancak göksel enerjiler diyor ki yaptığınız şey sırtınızı dönmek, kulaklarınızı gerçeğe tıkamaksa eğer bu tutulma gözünüzdeki perdeyi sert bir darbeyle kaldıracak.

Eğer farkında ve hassas biriyseniz tutulma anındaki yükselen yöneticisi merkürün de katkısıyla duygusal dünyanızı titizlikle analiz edecek, vereceğiniz tepkileri gerçekçi bir şekilde sıraya sokmayı öğreneceksiniz. Dışarıdaki hayatın dekoru değişirken, olaylara bakışımız ve anlam arayışımız yerinde sayacak değildi ya…

Velhasıl tutulma diyor ki;” Gerçekleri güzelce sindir ve duygularını sağlıklı bir şekilde ifade etmenin yolunu bul…Kendi iç terazini dengede tuttuğun sürece güvendesin”

Sevgilerimle
EBRU PALA

Yengeç burcunda ay tutulması

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!