Dünya Vegan Günü Etkinliği 3 Kasım Tarihinde Wyndham Grand Kalamış Hotel’de Düzenlenecek!

Dünya Vegan Günü Wyndham Kalamış.
Dünya Vegan Günü Wyndham Kalamış.

Türkiye Vegan Derneği, Dünya Vegan Günü’nü kapsamlı bir programla karşılamaya hazırlanıyor. 3 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleştirilecek etkinlik, veganlık konusunda farkındalık yaratmayı ve bu konudaki yerleşmiş önyargıları yıkmayı amaçlıyor. Dünya Vegan Günü Wyndham Kalamış.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Moda Dergisi She and Girls Dergisi Kasım Sayısı Çıktı! Tüm Dijital Dergiliklerden Okuyabilirsiniz!

Youtube Kanalımız

Türkiye Vegan Derneği, Dünya Vegan Günü’nü kapsamlı bir programla karşılamaya hazırlanıyor. 3 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleştirilecek etkinlik, veganlık konusunda farkındalık yaratmayı ve bu konudaki yerleşmiş önyargıları yıkmayı amaçlıyor.

1 Kasım Dünya Vegan Günü!

Her yıl 1 Kasım Dünya Vegan Günü ve 01-07 Kasım Dünya Vegan Haftası nedeniyle dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen farkındalık etkinliklerinin Türkiye ayağı da yine dopdolu! Dünya Vegan Günü Türkiye etkinliği V-LABEL ana sponsorluğu, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel mekan sponsorluğu ve Türkiye Vegan Derneği organizasyonu ile bu yıl 3 Kasım Pazar günü çeşitli aktivitelerle gerçekleşecek.

TVD’den “Veganlığa Davet”

Etik, çevreci, sağlıklı ve gezegenimiz için sürdürülebilir bir yaşam biçimi olan veganlığın bilinirliğinin arttırılması, desteklenmesi, doğru bilgiye birinci elden ulaşımın kolaylaştırılması ve farkındalığın arttırılması bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğin öncelikli hedefleri arasında. TVD yine “Veganlığa Davet” konseptiyle özellikle vegan olmayanlara çağrıda bulunuyor ve bu konudaki önyargıları yıkmayı amaçlıyor.

Birbirinden değerli uzman konuşmacıların yer alacağı panel, vegan atölyeleri, vegan ürün tanıtımları ve sergiler, yeni bilimsel çalışmalara destek amaçlı bilim masası ve çocuk atölyeleri ile birbirinden farklı dopdolu bir program etkinlik ziyaretçilerini bekliyor.
Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik için organizasyon sayfasından e-davetiye temin edilmesi gerekiyor.

Ziyaretçileri Dünya Vegan Günü’nde Prof. Dr. Hakan ŞENTÜRK, Dr. Barika GÖNCÜ, Çevre Bilimci Canan ORHUN, Dr. Murat KINIKOĞLU, Dr Suat ERUS, Deneye Hayır Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Melda ONUR ve Dr. Oğuzcan KINIKOĞLU, Dr. Munkhtsetseg BANZRAGCH YAĞCI, TVD Vegan Diyetisyen Didem VAROL, TV Sunucusu Oyuncu Ayça TEKİNDOR, Türkiye Vegan Derneği Başkanı Ebru ARIMAN gibi pek çok konuşmacının yanı sıra Basit Vegan Platformu’nun kurucusu Şebnem TURHAN ile Vegan Muffin Atölyesi, Çocuklar için Hayvanlarla Etkileşim Farkındalık Atölyesi, belgesel gösterimi, bilimsel çalışma stantları, yeni kitap tanıtımları, vegan ürün stantları ve tadım etkinlikleri bekliyor.

3 Kasım Pazar günü 11.00’de başlayacak olan etkinlik saat 13.00’ten itibaren 2 oturumlu panelle devam ederek atölye çalışmaları ve film gösteriminin ardından saat 19.00’da sona erecek. Ürün sergileri ve tadım etkinlikleri ise gün boyu ziyaretçilerle buluşuyor olacak.

Yaş sınırı bulunmayan etkinlikte çocuklar da unutulmadı; etkinlikte ayrıca çocuklar için hayvanlarla etkileşim resim ve masal atölyesi de bulunuyor.

Dünya Vegan Günü Wyndham Kalamış. She and Girls Dergisi.

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM