Bioblas Kolajen & Keratin Serisi İle Artık Saçlar Daha Bakımlı Ve Güçlü Olacak

Bioblas, Kolajen ve Keratin aktiflerini bir araya getirerek, saçları kökten uca yenileyen, onaran, canlandıran ve hacim veren yeni saç bakım serisini çıkardı.  Bioplas Kolajen ve Keratin Saç Bakım Seti

 She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Çok özel kokular ile zenginleştirilen formülü ile yeni ‘Bioblas Kolajen & Keratin saç bakım serisi’ daha güçlü ve hacimli saçlar vaat ediyor. Serinin menekşe, gül, amber, misk gibi kırmızı meyve ve taze çiçek notalarıyla geliştirilmiş formülü tüm bu deneyimi daha da cezbedici kılıyor.

Yeni Kolajen & Keratin saç bakım serisi içerisinde, hacimsiz ve onarılmaya ihtiyaç duyan saçlar için Kolajen Şampuan ve şampuan sonrası uygulanan, saçlara hacim veren dökülme karşıtı Saç Bakım Kremi, zor taranan saçlar için özel olarak geliştirilmiş Sıvı Saç Kremi ve ritüeli tamamlamak için hazırlanmış 7/24 kullanabileceğiniz Saç Şekillendirici Bakım Kremi olmak üzere toplam 4 ürün yer alıyor.

Kolajen Üretimi İçin Gerekli 11 Besin

Patentli B19 etkisi

Bioblas saç bakım kolajen şampuanı ve bakım ürünleri, saç dökülmesine karşı geliştirilen ‘Patentli Bitkisel Kompleks B19’ ile kozmetik saç bakım ürünlerinden farklı, bitkisel bir formüle sahip. Kolajen şampuan sayesinde İlk olarak dökülmeyi önleyen özel formülü ile saçları güçlendiren ürünler, ikinci aşamada da sağlığına kavuşan saçlara, parıldayan ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Saçlar için çok özel iki aktif olan Kolajen ve Keratin, saçlara hacim verip onarırken, saç tellerini kalınlaştırıyor ve kullanıcılarını gün boyu daha hacimli saçlara kavuşturuyor.

Bioblas Hakkında

-Biota Laboratuarları Bioblas markası ile 13 yılı aşkın bir süredir, saç dökülmesine karşı ve saç güzelliğine yönelik, etkin, uzun vadeli çözümler sunmak adına bitkisel içerikli ürünler geliştirmektedir.

-2008 yılında Türkiye’de satışa sunulan BIOBLAS saç dökülmesi pazarında birçok yeniliğe imza attı. Yenilikçi ürünleriyle sağlık ve güzelliği bir arada sunan Bioblas, doğanın sınırsız yararını sunduğu farklı bitkileri sentezleyerek en son teknolojiyi titizlikle bir araya getiriyor.

– Bioblas’ın saç dökülmesine karşı devrim yaratan nitelikteki ürünleri %100 bitkisel çözümler sunarken, günlük saç güzellik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Bioblas Saç Dökülme kategorisinde Discount Hariç pazarda Türkiye’nin en çok satan markasıdır.

 Bioplas Kolajen ve Keratin Saç Bakım Seti

She and Girls Kasım 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!