Beymen Club’tan Sevgililer Gününe özel hediyeler

Günlük hayatı şık tasarımlarla renklendiren Beymen Club, renkli ve ayrıcalıklı hediye seçenekleri ile Sevgililer Günü coşkunuza ortak oluyor. Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili önderliğinde BEYMEN Club tasarım ekibi tarafından tasarlanan “Love” nakışlarının öne çıktığı özel kapsül koleksiyon, kırmızı, siyah renkleri ve kışın vazgeçilmezi ekose deseniyle kalpleri ısıtıyor. Koleksiyonda aşk teması, bere ve atkılardan kazak ve battaniyelere tüm ürün gruplarına yayılıyor. BEYMEN Club 2019 Kış Koleksiyonu

Gömlek

BEYMEN Club 2019 Kış Koleksiyonu’nda kayak teması, kar kristalleri, dağcı sembolleri ile zenginleşen triko kazaklardan renkli sweatshirtlere, casual bir şıklık sunan puf montlardan uzun hırkalara, dinamik eşofman altlarından kareli gömleklere, yumuşacık atkı ve berelerden sofistike yün şapkalara her yaş grubuna ve stile uygun birbirinden özel Sevgililer Günü hediye seçenekleri sizleri bekliyor.

Battaniye

Sevgililer Günü hediye alışverişiniz için size en yakın BEYMEN Club mağazasına uğramayı veya www.beymenclub.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

BEYMEN Club 2019 Kış Koleksiyonu

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares