Türkiye’nin Göz Çevresi ve Yüze Odaklı İlk Estetik Kliniği “Revo Facial Aesthetics” Açıldı!

Oküloplasti odağıyla özellikle yüz ve göz çevresinde yepyeni açılımlara imza atan Revo Klinik Levent’te hizmet vermeye başladı. Estetik yöntemlere farklı bir bakış açısı getiren Revo Klinik, cerrahi ve medikal çözümlerin ötesinde ruhunuza iyi gelecek “iyi yaşam” felsefesini benimsiyor. Revo Facial Aesthetics Estetik Kliniği

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

youtube.com/msemedya

Toplumdaki güzellik algısının tek tipleştiği ve güzel olmak için çok ciddi cerrahi operasyonların zorunluluk gibi gösterildiği düşüncesine karşı Revo ekibi; güzelliği keskin çözümler ve standartlaşmış kalıpların dışına çıkartarak, rutin cilt bakımı, küçük dokunuşlar, iç farkındalık ve en son çare olarak cerrahi müdahalelerle cildinizin doğasına ve iç huzurunuza özen gösterdiğiniz bir anlayışla toplumdaki “yaş alma” olgusuna olan bakış açısını değiştirmeyi hedefliyor.

Revo Estetik Kliniği

Sağlıklı yaş almaya bütünsel bir yaklaşım

Yoğun iş temposu, stres ve şehir kirliliği metropollerde yaşayan herkesin ortak problemi. “Yaşlanmaya” karşı bakış açısını değiştirmeyi hedefleyen Revo Klinik, kendinizi iyi hissettirecek tüm uygulamaları bir araya getirdi. Cilt, göz, beden ve zihnin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan kişiye özel uygulamalar sayesinde hem cildiniz ışıldayacak, hem de ruh ve beden bütünlüğünüz adeta yeniden tasarlanacak.

Revo Klinik’ te Op.Dr.İskender Alkın Solmaz’ın deneyimiyle hayat bulan Okuloplastik Cerrahi Operasyonlar altında; Göz çevresi ve gözaltına yönelik operasyonlar, gözkapağı estetikleri gibi uygulamalar ile Dr. Nagihan Sahillioğlu’ nun liderliğinde son teknoloji cihazların katkısıyla; leke tedavileri, kök hücre tedavisi, Somon DNA enjeksiyonu gibi sağlıklı bir cilt için gereken dermatolojik işlemler uygulanıyor. Cildin ışıldaması için gerekli rutin cilt bakımları, yapılan cilt analizleri sonrasında kişiye özel reçetelerle misafirlere sunuluyor.

Revo ziyaretçileri, rutin bakımların yanı sıra sağlıklı yaş almanın, iç huzura sahip olmaya da bağlı olduğunun bilinciyle, bugüne kadar hiçbir estetik merkezinde sunulmayan öz farkındalıklarını kazanmaya yönelik meditasyon eğitimleriyle destekleniyor.

Şehrin ortasında bir vaha

Yoğun temponun içinde kendinizi evinizdeki gibi rahat hissetmeniz için, uluslararası başarılara imza atmış mimarlar tarafından tasarlanan aydınlık ve ferah dekorasyonuyla huzur dolu dinlenme köşelerini harmanlayan Revo Klinik; cerrahi operasyonlar ve dermatolojik uygulamaların yanı sıra, günlük hayatın koşturmacası içinde kısa süreli soluklanabileceğiniz farkındalık dolu yeni deneyimlere sizi davet ediyor.

Revo Klinik uzman kadrosu ve sunduğu profesyonel hizmetle, yeni nesil klinik kavramının altını dolduracak yepyeni bir dünyanın kapılarını sizin için aralıyor.

Adres: Levent Mah. Hayat Sok. No:2 Beşiktaş – İstanbul Telefon: 0212 270 3000

Revo Facial Aesthetics Estetik Kliniği

She and Girls Yaz 2019 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM