En Büyük Mucize Sensin!

“Thetahealing birçok alanda bakış açımı değiştirdi. Thetahealing Danışmanı Ayşegül Erol

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yaradan ile dua yoluyla bağlantı kurarken hep çekindiğimi, istediğim şeyin sanki her zaman bana verilemeyeceğini hissederdim, isterken suçluluk duyardım ama bu teknik ile aslında bunların bize kollektif aracılı ile aktarılmış inançlar olduğunu fark ettim ve bunlar gibi birçok inancımı dönüştürdüm” sözleriyle, uzmanlık alanını net bir şekilde özetleyen Thetahealing Danışmanı Ayşegül Erol ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Ayşegül Erol kimdir?

17 Ekim 1992 yılında Afyonkarahisar da dünyaya geldim. 2016 yılında Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldum.

Kendi alanımdan çeşitli sınavlara katıldığım uzun ve stresli bir süreç içerisine girdim. Sınavlara hazırlandığım süre içinde özel sektörde belli bir süre çalıştım ama eksik bir şeyler vardı “ben burada olmamalıyım” diye sürekli kendimi sorgularken önümde bir kapı açıldı ve kendimi hiç düşünmediğim bir iş içerisinde buldum.

Thetahealing hayatınıza nasıl girdi?

Ait hissedememe duygusuyla birlikte uyanışım başlamıştı ve kişisel gelişim üzerine araştırmalar yaparken çok güzel bilgiler çıktı karşıma. Farklı hocalar farklı kitaplar videolar derken farkındalığım gelişti.

Gerçek Seni Keşfetme Zamanı

İlk olarak Reiki eğitimiyle başladım sonrasında karşıma bir sürü öğreti ve teknik çıkmaya başladı. Thetehealing ise sürekli duymaya başladığım bir teknikti, bir süre araştırdım katılanların yorumlarını dinledim kitaplarını aldım. Thetahealing için anda şifalanmak diye bahsediyorlardı, bunu merak ediyordum ve eğitime kaydoldum.

Thetahealing en çok hangi konularda destek sağlıyor?

Burada bir konu ayırımı yok çünkü Thetahealing ile her konu üzerinde çalışabiliyoruz. Yaşamda tıkandığımız herhangi bir konu üzerinde çalışmak mümkün, örnek vermek gerekirse; ikili ilişkiler, para ile ilgili olan ilişki, kilo, hastalıklar, korku, yaratım, çeşitli travmalar vb.

Sizin hayatınızda ne gibi etkileri oldu?

En büyük etkisi yaradan ile bağlantı kurmak, onun koşulsuz sevgisini hissetmek, her an onunla bağlantı kurabileceğimi, onunla bir ve bütün olduğumu hatırlamak muhteşem bir his.

Thetahealing birçok alanda bakış açımı değiştirdi. Yaradan ile dua yoluyla bağlantı kurarken hep çekindiğimi, istediğim şeyin sanki her zaman bana verilemeyeceğini hissederdim, isterken suçluluk duyardım ama bu teknik ile aslında bunların bize kollektif aracılı ile aktarılmış inançlar olduğunu fark ettim ve bunlar gibi birçok inancımı dönüştürdüm.

Halen de belli zamanlarda belli inançlarımı tespit ettikçe dönüştürüyorum. Talep etmeyi öğrendim, istemeyi öğrendim ve kolaylıkla nasıl gerçekleştiğine defalarca kez şahit oldum. Bu teknik ile daha eğitim alırken yaptığımız yaratım meditasyonları sayesinde ben şu an buradayım, Thetahealing Master Eğitmeniyim ve hayat amacımı buldum şifacı olarak bu yolda ilerliyorum. Herkesin hayat amacını kolaylıkla bulmasını aslında her şeyin en içerde kendi içimizde başladığını fark etmesini diliyorum.

Unutma yaşamda var olan en büyük mucize SENSİN!

Seanslar sırasında karşılaştığınız zorluklar nelerdir?

Aslında karşılaştığım bir zorluk yok teslimiyete geçip yaradan ile bağlantı kurduğum an bilgiler akmaya başlıyor ondan talep edildiği an zaten o gösteriyor görmem gerekenleri. Sadece o an ona güvenmeyi seçiyorum ve şahit oluyorum, aslında özü bu kadar kolay.

Thetahealing Danışmanı Ayşegül Erol

She and Girls Sonbahar 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023