Evrendeki Her Şey Enerjidir

Hayatınızın her alanında kendinizi yorgun, mutsuz, öfkeli, yetersiz, huzursuz sevilmiyormuş gibi hissettiğinizde, ilişkilerinizde işler ters gitmeye başladığında ya da hayatınızda karşınıza doğru insanlar çıkmıyorsa, işleriniz hep bir noktaya gelip tıkanıyorsa Bioenerji uygulaması tam size göre. Bioenerji Uzmanı Didem Günay

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bu alanda uzman isim olan Didem Günay ile uygulama sonrası değişecek tüm dengeleri ve olumlu etkilerini konuştuk.

Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Bioenerji Uzmanı Didem Günay

Öncelikle sizi tanıyalım? Didem Günay Kimdir?

1982 İzmir doğumluyum. İlk mesleğim muhasebe ancak artık yapmıyorum. Her zaman gelişim odaklı olumlu değişimlere gönüllü, çözüm odaklı, iyi bir dinleyici, okuyucu ve olumlu taraftan bakmayı tercih ederim.

Aldığım eğitimler; Spiritüellik, gold seviyesinde Bioenerji ile bilinçaltı temizliğinde uygulayıcı ve eğitmen, Numeroloji, Sarkaç, enerjisel davranış uzmanlığı eğitimi, bolluk bilinci eğitimi, Access Bars ve Jean Adrienne Arınma (Jass) eğitimleri aldım uygulayıcı olarak. Ancak bu bitmeyen bir yolculuk yani daha gidecek çok yolum var.

Bioenerjiden, Kişisel Gelişimden birçok alandan danışanlarınıza birçok dalda etkin rol oynuyorsunuz. Bize biraz çalışma alanlarınızdan bahseder misiniz?

İnsanlar hayatlarının her alanında kendilerini yorgun, mutsuz, öfkeli, yetersiz, huzursuz sevilmiyormuş gibi hissettiklerinde, ilişkilerinde işler ters gitmeye başladığında ya da hayatlarında karşılarına doğru insanlar çıkmıyorsa, işleri hep bir noktaya gelip tıkanıyorsa kısırdöngüde yaşanan her şey ve kendilerini hiçbir yere ait

İnsanları fast-fashion gazabından kurtarmak istiyorum!

değilmiş gibi hissettiklerinde, bolluk alanlarının kapalı tıkanmış olduğunu düşündüklerinde, dişil ve eril enerjinin dengesizliğinde yaptığımız çalışmalarla kişiyi bedensel zihinsel dengeye getirerek bir nevi akort yapmak gibi aslında farkındalık yaratarak zararı ve yan etkisi olmayan ve tıbbi tedavi içermeyen yöntemlerle yaşamlarını kolaylaştırıyoruz.

Bioenerji’nin faydaları nelerdir?

Evrendeki her şey bir enerjidir ve biz hangi frekansta titreşim yayıyorsak hayatımıza onları çekiyoruz. Seanslarımız ile danışanları sonsuz olasılıklara kolaylıklara ve güzelliklere açıyoruz.

Uzaktan bioenerji çalışması yapılabiliyor mu?

Elbette yapılabilir birebir yaptığımız seanslar ile hiçbir farkı olmadan çalışmak mümkün. Açıkçası bu da hayatımızı planlarken hafif hissettiriyor.

Son olarak okurlarımıza ne söylemek istersiniz?

İnsanlar kendilerinin iradeleri ve istekleri doğrultusunda yaşadıklarına inanır. Ancak bilinçli hareket gücümüz %5’lik bir orana sahip. Bu sebeple illaki işlerin ters gitmesinin zorlaşmasını beklemeden frekanslarını her zaman yüksek tutmak, isteklerine ulaşmak için çok kıymetli. Bunun için destek almalarını ve bilinçaltına yolculuğu deneyimlemelerini tavsiye ederim.

Bioenerji Uzmanı Didem Günay

She and Girls Sonbahar 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023