Mimar Sinan öğrencileri Beymen Club’ın ikonik kazını yeniden yorumladı

Beymen Club, Türkiye’nin en köklü sanat ve mimarlık eğitimi veren okullarından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ile renkli ve ilham veren bir projeye imza attı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar öğrencileri Beymen

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Üniversitenin Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri, Beymen Club’ın yaratıcı genç yetenekleri destekleyen yeni platformu Fines Art Club için doğadan, özgürlük, uyum, birlik, benzerlik, zıtlık, döngü gibi kavramlardan ilhamla markanın ikonik kazını yeniden yorumladı.

Aydan Akbay Mimar Sinan Güzel Sanatlar

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri Aydan Akbay, Aygen İncel Ezgi Ulusoy, Ferhat Akbaba ve Kenan Yiğit’in Dr. Öğr. Üyesi Umut Südüak’ın liderliğinde gerçekleştirdiği çalışmalarla hayat bulan yeni tasarımlar, Beymen Club’ın sosyal medya hesaplarında ve dijital dünyada yerini aldı.

Ekmek diyetin vazgeçilmezidir

Keşfetmenin, daha iyinin peşinden gitmenin Beymen Club’ın DNA’sında olduğunu belirten Beymen CMO’su Elif Göktaş, “Bunu bizim kadar iyi yapan birileri daha var; gençler.

Aygen İncel Mimar Sinan Güzel Sanatlar

Beymen Club olarak gençlerin yaratıcılıklarına, cesaretine, yenilikçi ruhuna inanıyor; onları her zaman gönülden destekliyoruz.

Kenan Yiğit Mimar Sinan Güzel Sanatlar

Beymen Club’ın yeni platformu Fines Art Club’ın ilk projesinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencilerinin kreatif ve özgün bakış açılarıyla yeniden yorumladığı Beymen Club’ın ikonik kazı şimdi en ilham verici haliyle bizlerle. Gençlerle renkli ve ilham veren yeni projelerde birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar öğrencileri Beymen

She and Girls Nisan 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024