Geleneksel “En Uzun Gece Partisi” için sahne Pandami Music’de…

Yeni yıl coşkusu 10 Aralık’ta ‘Floral Art New Year Shop’ ile Metropol İstanbul’da başlıyor. Büyük gün ise 21 Aralık’ta. En uzun gecenin en eğlenceli anları Metropol İstanbul tarafından geleneksel hale getirilen ‘En Uzun Gece Partisi’nde yaşanacak. Metropol İstanbul En Uzun Gece Partisi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yeni yıl arifesi şüphesiz umut ve hayallerle eğlenceli günlerin beklendiği yılın en keyifli dönemleri. Bu özel anları unutulmaz kılmak isteyen pek çok kişi için ise yeni yıl çoğu zaman ‘hediye’dir.

Metropol İstanbul Pandami Music

Metropol İstanbul ‘Floral Art New Year Shop’da; yeni yıl ruhuna özel olarak hazırlanmış tasarımlar, el yapımı ve her biri kişiye özgü eşsiz seçenekler ve sevdiklerinize kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek hediye alternatifleri, renkli bir atmosferde ziyaretçilerini bekliyor. 10 – 31 Aralık tarihleri arasına Metropol İstanbul zemin katta olacak etkinlik, keyifli bir alışveriş deneyimi sunacak.

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu!

Son yılların yükselen gruplarından Pandami Music’de, Metropol İstanbul’da yeni yıl coşkusuna 21 Aralık’ta vereceği konserle dahil olacak. ‘Hep dinlediğiniz şarkılar, hiç duymadığınız şekilde’ sloganı ile sahne alacak olan grup, Metropol İstanbul 2022 ‘En Uzun Gece Partisi’nin yıldızı olacak.

Hem en uzun geceye unutulmaz bir anı bırakmak, hem de yeni yıla sayılı günler kala eğlenceye doymak için sürprizlerle dolu “En Uzun Gece Partisi” misafirlerini bekliyor olacak. Konser alanında, sevdiklerinizle bir arada olacağınız eğlence ve coşkuya, hem ortamı hem de içleri ısıtacak içecek ikramları da dahil olacak.

Floral Art New Year Shop: 10-31 Aralık Metropol İstanbul / Zemin Kat

En Uzun Gece Partisi-Pandami Music Konseri: 21 Aralık, 19.30/ 2. Kat

Metropol İstanbul En Uzun Gece Partisi

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde