Söylenti: Bu gece saat 00.00’da benzin ve motorine indirim geliyor!

Benzin motorin indirim Aralık 2022
Benzin motorin indirim Aralık 2022

Bu gece saat 00.00’da benzin ve motorin litresine indirim geliyor! Benzin motorin indirim Aralık 2022.

Instagram Hesabımız

Söylentilere göre bu gece saatler 00.00 olduğunda, yani tarih 8 Temmuz 2022 olduğunda benzin ve motorin litresine önemli bir indirim geliyor. Çıkan bu haberlere göre benzine 2,15 lira, motorine ise 1,90 indirim gelecek. Eğer bu söylenti gerçek çıkarsa akaryakıt kaç para olacak?

50 litrelik bir depoda benzin 107,5 TL, motorin 95 TL fark edecek.

Benzinin litresi İstanbul Beşiktaş’ta 20,20 TL’den satılıyor. İndirim gelmesi durumunda benzin litre fiyatı 18,05 TL olacak. 100 kilometrede 7,5 litre tüketen benzin motorlu bir araba 135 TL yakacak.

Motorinin litresi İstanbul Beşiktaş’ta 22,92 TL’den satılıyor. İndirim gelmesi durumunda motorin litre fiyatı 21,02 TL olacak. 100 kilometrede 6 litre tüketen dizel motorlu bir araba 126 TL yakacak.

Otogaz fiyatındaysa bir değişiklik beklenmiyor. Otogaz LPG İstanbul Beşiktaş fiyatlarına göre 10,76 TL’den satılmaya devam edecek. 100 kilometrede 9 litre tüketen otogazlı bir araba 100 kilometrede 97 TL yakmaya devam edecek.

Skoda SUV ailesinde dikkat çeken kampanya düzenleniyor!

Kadın Dergisi She and Girls Aralık Sayısı’nı Nerelerde Okurum? Gençlik Dergisi hediyesiyle She and Girls Dergisi’ni nerelerden okuyabilirsiniz?

46. sayısına ulaşan She and Girls Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz? Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasından indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsunuz Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

She and Girls Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek  46 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

She and Girls Dergisi’ni okumak için bir diğer adres ise Magzter web sitesi ve uygulaması. Burada bizi She and Girls ismiyle bulabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Benzin motorin indirim Aralık 2022.

Benzin motorin indirim Aralık 2022