En İddialı Neutrogena Serisi: Retinol Boost

Amerika’nın bir numaralı cilt bakım markası Neutrogena, Birce Akalay’ın marka yüzü olduğu Retinol Boost serisinde cilt bariyerini saf retinol ile buluşturan ve yaşlanma belirtilerinin önüne geçen güçlü içeriğiyle dikkat çekiyor! Neutrogena Retinol Serisi Birce Akalay

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Dermatoloji alanındaki 90 yılı aşkın deneyimi ve cilt sağlığı alanındaki araştırmaları ile dermotologların önerdiği lider cilt bakım markası Neutrogena, markanın en güçlü formülünün baş rolde olduğu Retinol Boost serisi ile parlaklık ve nem kaybı ve leke görünümüyle savaşıyor.

Neutrogena Retinol Serisi

Cildi bir haftada daha sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturan ürünler içeriğindeki dermatologların altın standardı olan ve kolajen üretimini bir haftada üç katına çıkaran saf retinol, mersin bitkisi yaprağı özü ve hiyalüronik asit ile yaşlanma belirtilerini azaltıyor.

Hücrelerin yenilenmesini hızlandıran saf retinolün başrolde olduğu Retinol Boost serisi güçlü içerik ve benzersiz formülüyle cilt bariyerini güçlendiriyor.

Atasun Optik’ten “Sanal Deneme” sistemiyle alışveriş dönemi!

Amerikalı dermatologların önerdiği bir numaralı retinol markası Neutrogena, Retinol Boost serisi ile deneyenlerin %100’ünde (ürünü bir hafta kullanan 39 tüketici ile yapılan araştırma doğrultusunda) dermatolojik olarak kanıtlanmış gözle görülür etki ortaya koyuyor.

Cilt güzelliğiyle büyüleyen marka yüzü Birce Akalay, Neutrogena ile heyecan dolu birlikteliğinden duyduğu mutluluğu “Neutrogena senelerdir çok güvenilir bulduğum ve deneyimlediğim bir markaydı.

Dermatoloji alanında 90 yıllık tecrübesi olan böyle bir markayı deneyimlemek benim için çok büyük bir keyif,” sözleriyle anlatıyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF15

Özelikle ilk kez retinol kullanan kişilerin ve hassas ciltlerin kullanımına uygun gündüz kremi cildi yaşlanma belirtilerinden koruyor ve cilt dokusunu geliştirerek eşit bir cilt tonu sağlıyor.

Neutrogena Retinol Gündüz Kremi

Uzun süreli kullanımda kırışıklık ve inci çizgi görünümünü minimuma indirmeye, koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi SPF15

Hafif yapısı ve hızlı emilen formülü ile cilt yüzeyine saf retinol takviyesi sağlayarak cildin daha sıkı ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor.

Neutrogena Retinol Gece Kremi

Kırışıklık ve koyu leke görünümünü ortadan kaldırırken içerdiği saf retinol ile ciltteki kolajen üretimini artırarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Serum

Retinolü ciltle buluşturan serum, hafif ve ipeksi yapısıyla cilde ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor. Ciltteki parlaklık ve elastikiyet kaybı ve renk eşitsizliği gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor.

Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve doku yenilenmesini destekliyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

İnce çizgi, kırışıklık ve kaz ayağı görünümünü gözle görünür şekilde azaltmaya yardımcı olan göz çevresi kremi cildi nemlendirerek daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor.

Neutrogena Retinol Göz Kremi

Aynı zamanda cilt tonunu eşitlerken doku yenilemesini destekliyor.

Neutrogena Retinol Serisi Birce Akalay

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023