48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu!

Ödül töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve harika saçlarıyla Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdiler. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Şıklığı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Demet Özdemir – 48.Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni

Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, yılın en görkemli gecesi 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuştu.

Su Burcu Yazgı Coşkun-48.Panten Altın Kelebek Ödül Töreni

Pantene ana sponsorluğunda Hürriyet tarafından düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini tamamlayan güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla göz doldurdu.

Nilsu Berfin Aktaş-48.Panten Altın Kelebek Ödül Töreni

Pantene önderliğinde gerçekleştirilen BlindLook iş birliği sayesinde görme engelli bireyler de bu sene ilk kez Pantene Altın Kelebek gecesinde kırmızı halı heyecanına ortak olma şansı buldu.

Özgü Kaya-48.Panten Altın Kelebek Ödül Töreni

Kariyerini değiştirmek isteyenlere öneriler

Demet Özdemir Koç, Rachel Araz Kiresepi, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Emir Tekin, Zeynep Bastık, Edis, Bengü, Ebru Yaşar, Sefo, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Hafsanur Sancaktutan, Deren Talu, Nisa Bölükbaşı, Onur Seyit Yaran, Fezi Altun, Seçkin Süngüç, gibi pek çok ünlü isim Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdi.

Rachel Araz Kiresepi-48.Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Şıklığı

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023