Skoda model ailesinde düzenlenen kampanyanın detayları nasıl?

Skoda SUV kampanyası Aralık 2022
Skoda SUV kampanyası Aralık 2022

Skoda SUV ailesinde dikkat çeken kampanya düzenleniyor! Skoda SUV ailesinde düzenlenen kampanyanın detayları nasıl? Sıfır kilometre otomobil kampanyalarında neler var? Skoda bu konuda SUV modelleri için kampanya düzenlemiş durumda. Skoda Karoq, Skoda Kodiaq ve Skoda Scala kampanyasında neler var? Skoda SUV kampanyası Aralık 2022.

Instagram Hesabımız

Skoda Türkiye tarafından açıklanan kampanya bilgilerini markanın internet sitesinden aldım. Aşağıda açıklanan kampanya bilgilerini bulabilirsiniz.

Kodiaq; 150.000 TL, 18 ay, %0,99’a varan kampanyalı kredi imkanı ve çok özel fırsatlar sunuluyor.

Markanın şehirli SUV modeli Karoq; 150.000 TL, 18 ay, %0,99’a varan kampanyalı kredi imkanı ve çok özel fırsatlar ile sunuluyor.

Scala; 100.000 TL, 24 ay, %0,99’a varan kampanyalı kredi imkanı ve çok özel fırsatlar yer alıyor.

Kamiq; 150.000 TL, 18 ay, %0,99’a varan kampanyalı kredi imkanı ve çok özel fırsatlar ŠKODA Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Skoda’nın diğer modelleri için yetkili satıcılarla iletişime geçilmesi bilgisi yer alıyor.

FIAT’tan Yılın Son İndirimi! Servis indirimleri nasıl?

Kadın Dergisi She and Girls Aralık Sayısı’nı Nerelerde Okurum? Gençlik Dergisi hediyesiyle She and Girls Dergisi’ni nerelerden okuyabilirsiniz?

46. sayısına ulaşan She and Girls Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz? Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasından indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsunuz Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

She and Girls Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek 46 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

She and Girls Dergisi’ni okumak için bir diğer adres ise Magzter web sitesi ve uygulaması. Burada bizi She and Girls ismiyle bulabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Skoda SUV kampanyası Aralık 2022.

Skoda SUV kampanyası Aralık 2022

Skoda SUV kampanyası Aralık 2022

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023