Yıldız Rapçiler İstanbul’da Buluşuyor

Rap müziğin yıldızları 28 Haziran’da Dropout Festival’23’te aynı sahnede buluşuyor. İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek etkinlikte dünyaca ünlü rap yıldızı Wiz Khalifa’nın yanı sıra Ceza, Motive ve sürpriz rap sanatçıları sahne alacak. Dropout Festival’23’te Rap sanatçıları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yüzdeyüz Müzik’in katkıları ve URU ve Concerts East iş birliğiyle gerçekleşecek festivalin biletleri Biletinial’da satışa çıktı.

Dropout Festival’23

Rap müziğin dev isimleri 28 Haziran’da Dropout Festival’23 için KüçükÇiftlik Park’ta bir araya geliyor. Yüzdeyüz Müzik katkıları, URU ve Concerts East organizasyonuyla gerçekleşecek Dropout Festival’23’ün biletleri Biletinial üzerinden satışa sunuldu.

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa’yı bir kez daha Türkiye’deki hayranlarıyla buluşturacak festivalde; Türk rap müzik sahnesinin önde gelen isimlerinden Ceza ve genç yıldız Motive’nin yanı sıra sürpriz isimler de sahne alacak.

Dropout Festival’23 Motive

“Show and Prove” albümüyle kısa sürede rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başaran Wiz Khalifa, “You Again”, “Young, Wild & Free”, “Sucker for Pain”, “Black and Yellow” gibi sayısız liste başı şarkıya imza attı. Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Wiz Khalifa, dünyaca ünlü bir rap fenomenine dönüştü.

Dropout Festival’23 Whiz Khalifa

Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde Uzmanından Cilt Bakımı

Wiz Khalifa öncesinde performanslarıyla sahneyi ısıtacak isimler arasında yer alan Ceza, 2002 yılında yayınladığı ilk solo albümü “Med Cezir”le başlayan müzik yolculuğunda Türkçe rapin devleri arasına adını yazdırdı. “Çekmece Flow” adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken Motive ise “Makaveli” ve “22” albümlerin yanı sıra “Takip”, “Ömrüm”, “Mektup”, “TOTEM”, “10 MG” gibi çok sayıda tekli yayımlayarak yerli rap sahnesinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

Dropout Festival’23’te Rap sanatçıları

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024