Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde Uzmanından Cilt Bakımı

Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde sertifikalı uzmanlar tarafından cilt analizi yapılarak her cildin ihtiyaç duyduğu farklı bakım seçenekleri sunuluyor. Yaz aylarına girerken sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler, Beautylerde buluşuyor. Gratis Beauty cilt bakım detayları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Günlük hayatın stresi, yorgunluk ve hava şartları gibi birçok faktör cilt sağlığını etkiliyor. Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde sunulan cilt bakımları uygulamaları ise sağlıklı bir cilde kavuşmak isteyenler için uzmanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Beautylerde cilt analizi yapılarak cildin ihtiyaç duyduğu bakım uygulaması belirleniyor. Her cilde uygun bakım seçeneklerinin yer aldığı Beautylerde, yaz aylarına girerken cildini ölü hücrelerden arındırmak isteyenler için de Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım uygulaması sunuluyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı Bakım ile cildiniz nefes alsın

Beautylerde sunulan Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakım uygulamasında ilk olarak cilt analizi yapılarak cilt tipine göre uygulanacak ürün ve yöntem belirleniyor. Gratis Beauty uzmanları tarafından düzenli olarak yaptırılması önerilen uygulamada profesyonel cilt bakım cihazlarıyla gözenek temizliği, vakum, tonik, high frekans, serum ve maske uygulaması yapılıyor.

2023 Yazının En Trend 5 Gelinlik Modeli

Uygulanan maske, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Bakımın son aşamasında, göz kremi ve güneş kremi uygulanarak masaj işlemi gerçekleştiriliyor. Cilt tipine uygun yüksek performanslı ürünlerin uzmanlar tarafından uygulandığı Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakımının sonunda ise, cildin nefes almasını sağlayan gözenekler açılarak cilt daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşturuluyor.

Cildin derinlemesine temizlenmesini ve gözeneklerin sıkılaştırılmasını sağlayan Gözenek Sıkılaştırıcı Cilt Bakımı için Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde özel paket seçenekleri bulunuyor. İlk seanstan itibaren cildin daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bakımda, kullanılan ürünler Beauty Güzellik Merkezleri’nden temin edilebiliyor.

Türkiye’nin 10 ilinde 50’ye yakın Beauty güzellik noktasında alanında uzman kişiler tarafından uygulanan kişisel bakım hizmetleri için www.gratisbeauty.com web sitesinden ya da 0850 210 6 900 numaralı çağrı merkezinden randevu oluşturulabiliyor.

Gratis Beauty cilt bakım detayları

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024