Masmavi Dünyalara Vizesiz Giriş

Alışılagelmiş, bütün klişe tatil hayallerinizi bir kenara bırakın! Vizesiz gidilebilecek sahil ülkeleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Rengarenk deniz yaşamı ve büyüleyici atmosferiyle, dünyanın en güzel denizlerinden Kızıldeniz, uçsuz bucaksız Sina Dağları ve Sina Çölü’nün benzersiz manzarasına merhaba demeye hazır olun.

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, tüm misafirlerini birbirinden ilginç kültürleri, eşsiz deniz lezzetleri ve oldukça hareketli gece hayatı ile Sharm El Sheikh’e davet ediyor.

Sharm El Sheikh

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti tarihi, coğrafyası, kültürel özellikleri, tarihi zenginlikleri, ibadethaneleri ve Osmanlı eserleri ile her türden beğeniye hitap eden Mısır’ın eşsiz güzelliklerinden Sharm El Sheikh seyahatiyle, gezginler için unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Vize ücreti ödemeden seyahat edilebileceğiniz Sharm El Sheikh hakkında detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/sharm-el-sheikh-turlari   linkini ziyaret edebilirsiniz.
Anlaşmalı olduğu tur şirketleri ile uçak, transfer ve otel dahil olmak üzere, misafirlerine avantajlı fiyat seçenekleri sunan Tatilsepeti, tüm tatilseverleri Mısır’ı keşfe bekliyor.

UNESCO’dan dünyanın en iyi şehri belgesi

UNESCO’nun Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü tarafından barış ve güzellik açısından dünyanın en iyi şehri kabul edilen Sharm El Sheikh, doğal güzellikleri, zengin sualtı habitatı ve mercan rafinerisiyle, dünyanın her yerinden misafir ağırlıyor.

MET Gala’da Ünlülerin Kullandıkları Makyaj Ürünleri

Nil Nehri kıyısında yer alan Mısır’da çöl iklimi hakimi olsa da, Sharm El Sheikh’in serin sularında özgürlüğe yelken açarken, tüm yıla yayılan turizm sezonunda, tatilin keyfini sürebilirsiniz. Üstelik, Sharm El Sheikh’ten Kahire, Ürdün ve İsrail’i günübirlik ziyaret etme imkanı da bulabilirsiniz.

Tüplü dalış imkanı, atv ile çöl safarileri, uçsuz bucaksız maviliklerde denizaltı turları ve benzeri birbirinden keyifli aktiviteler ile eğlencenin tadını çıkarırken, dilerseniz Mısır Piramitleri’ni ziyaret ederek bu unutulmaz anları fotoğraflayabilirsiniz.

Mısır Piramitleri

Türk damak zevkine hitap eden lezzetler

Türkiye’nin en popüler tatil beldelerini dahi aratmayacak ultra her şey dahil konseptte otellerin bulunduğu şehirde, Türk şeflerin imzası ile Türk damak zevkine uygun, unutulmaz lezzetler de yer alıyor.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Vizesiz gidilebilecek sahil ülkeleri

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

 

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024