Cildinizin tüm ihtiyaçlarını tek ürünle karşılayın!

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden’ın yenilenen serum serisi, temiz ve vegan içeriği, çözüm odaklı yaklaşımıyla sağlıklı ve ışıltılı bir güzellik vaad ediyor. Celenes by Sweden serumları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

“Tek bileşen, Tek ürün, Tek çözüm” felsefesiyle, insan sağlığına ve doğaya saygılı yaklaşımla üretilen Celenes by Sweden Rena Serum Serisi, geliştirilmiş özel formülleri ve yeni şık ambalajlarıyla günlük bakım ritüelinizin vazgeçilmezi olacak.

Taze ve Aydınlık Görünüm İçin: Celenes By Sweden Vitamin C 12.5% + Oats + Niacinamide Active Serum
C Vitamini, Yulaf Sütü ve Niasinamid aktif içerikleriyle geliştirilen Celenes By Sweden Vitamin C Serum, ciltteki akne, leke, ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Celenes By Sweden Vitamin C 12.5 + Oats + Niacinamide Active Serum

Tüm cilt tipleri için uygun olan Vitamin C Serum, kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak cilde taze ve aydınlık bir görünüm kazandırır. İçerdiği yulaf sütü, cilt için ihtiyacı olan nemi sağlarken; Niasinamid, akne ve leke önleyici, cilt koyuluklarını açıcı etkiye sahiptir.

Daha Sıkı, Dolgun ve Parlak Cilt İçin: Celenes By Sweden Hyaluronic Acid 2% + Ferment Active Gojiberry Serum, dolgunluğunu ve esnekliğini kaybetmiş yorgun ciltler için özel olarak formüle edilen Celenes By Sweden Hyaluronic Asit Serum, cildin daha sıkı, dolgun ve parlak bir görünmesine yardımcı olur.

Celenes By Sweden Hyaluronic Acid 2 + Ferment Active Gojiberry Serum

İçeriğindeki Hyalüronik Asit, cildi yoğun şekilde nemlendirirken; Fermente Aktif Gojiberry, antioksidan etkisiyle ciltte strese bağlı oluşan hasarın, kırışıklık ve ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Siyah Noktalar, İnce Çizgiler ve Lekeler İçin: Celenes By Sweden AHA 10% + BHA %2 Serum
Celenes By Sweden AHA + BHA %2 Serum, Alfa hidroksi asitler (AHA) ile cildin üst yüzeyini temizleyerek daha parlak ve daha pürüzsüz bir görünüm sunarken, Beta hidroksi asitler (BHA) ile daha derine inerek, gözenek görünümünün azalmasına, cilt tıkanıklığının giderilmesine yardımcı olur.

Celenes By Sweden AHA 10 + BHA 2 Serum

Antik Kent Efes’ten Gelen Güzellik Formülü

Ölü hücreleri arındırarak, cildin yenilenmesini ve parlaklık kazanmasını sağlar. İçeriğindeki laktik asit, kolajen üretimini arttırarak cildi sıkılaştırır. Antioksidan bakımından en zengin içeriklere sahip olan Chaga mantarı, hücre yenilenmesini destekleyerek kolajen sentezini uyarır ve cildin dolgunlaşmasına yardımcı olur.

Göz Çevresi İçin: Celenes By Sweden Caffeine 5% Göz Çevresi Serum
Göz altı torbalarını ve cilt tonu farklılıklarını iyileştirmek için geliştirilen Celenes By Sweden Caffeine %5 Göz Çevresi Serum, kafeinin uyarıcı etkisiyle mikro dolaşımı canlandırarak, göz çevresindeki koyu halka ve şişlik görünümünü azaltır.

Celenes By Sweden Caffeine 5 Göz Çevresi Serum

İçeriğindeki İsveç endemik bitkilerinden Rowan Berries, yoğun C Vitamini içeriğiyle göz çevresinde aydınlanma sağlar, böylece gözaltları aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanır. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasını sağlayarak, bakım yapar ve ışıltılı bir görünüm sunar.

Celenes by Sweden serumları

She and Girls Sonbahar 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024