Astrolojide Önemli Nokta Kuzey Ay Düğümü

Akademik eğitimine birkaç üniversite ile güç katarak, astrolojinin her alanında uzmanlığını geliştiren Astrolog Duygu Sevinç Sevin ile astroloji hakkında her şeyi konuştuk. Astrolog Duygu Sevinç Sevin

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Astrolojide en önemli noktanın Kuzey ay düğümü çözümü olduğunu özellikle belirten Duygu Hanım, “Kuzey ay düğümü çözdüğünüzde hayatınızda da düğümlenmiş şeyleri çözüyorsunuz zaten” diyerek, astrolojinin püf noktasını belirtiyor.

Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Astrolog Duygu Sevinç Sevin

Duygu Sevinç Sevin kimdir? Sizi yakından tanımak adına bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

İskenderun/Hatay doğumluyum. Lise son sınıfa kadar Hatay’da yaşadım. Uluslararası ilişkiler okudum. Kariyer hayatıma marka yöneticisi olarak başladım. Bu yüzden 2. Üniversite eğitimimi marka yönetimi medya ilişkileri alanında aldım.

Dünya dijitale dönerken Londra’da online marketing eğitimi aldıktan sonra dijital medyada devam ettim. Bu sırada astroloji ve reiki eğitimleri almaya başladım. Kurumsal hayata ara verdiğim dönemde daha sıklaştı astroloji eğitimlerim ve kendimi tamamen astrolojinin içinde buldum. 3.üniversitemi çocuk gelişimi alanından mezun olarak bitirdim. Bu da çocuk haritaları bakarken anne babalara daha fazla yol göstermek adına benim için bir artı oldu.

Astroloji Nedir? Ve nasıl kullanılmalıdır?

Astroloji bilim öğelerini kullanarak, matematik ve geometri ile göksel öğelerin hesaplamaları yapılarak gökyüzündeki gezegen hareketlerinin, bizlerin hayatına etkisini hesaplayan bir ilimdir. Bir çeşit gökyüzü yazılımı diyebiliriz. Hayatınızı bir film olarak düşünürseniz senaryosu astrolojidir.

Şıklığın Vazgeçilmezi Kadın Trençkot Modelleri, Kaşe Kaban ve Yelekler

Astroloji ile yaşayacağınız olayları görür ve tedbir alırsınız. Finansal astroloji ile yatırım durumuna, şirket kuruluş tarihlerinizle, şirket stratejilerinize yön verebilir, medikal astroloji ile sağlık alanlarınıza sinastri ile ilişki durumlarınıza bakabilirsiniz.

Benim önerim önce insanların kendilerini fark etmeleri adına natal harita danışmanlığı aldıktan sonra öngörü kısmına geçmeleridir. Çünkü natal harita yaşam koçluğudur. Nasıl yaşamamız gerektiği konusunda önemli ipuçları verir.

Doğum haritası analizi çıkarılmazsa ne olur?

Yaşam amacınızı bu dünyaya neden geldiğinizi bazı olayları neden tekrar tekrar yaşadığınızı öğrenemezsiniz. Bu koşullar altında neler yapmanız gerektiğini doğru bilemeyebilirsiniz. Ya da daha rahat yaşamak adına sistemin size gösterdiği yolu göremeyebilirsiniz çünkü hepimiz bu dünyaya bir misyon ile geliyoruz.

Yükselen burç mu güneş burcu mu daha önemlidir? Biz astrologlar önce yükselen burca göre bakarız önemli olaylara. O yüzden dolunay retro ve tutulmalar gibi önemli göksel olaylarda her zaman öncelikle yükselen burcunuzu daha sonra güneş burcunuzu dinleyip okumalısınız.

Doğum haritası analizinde en önemli nokta nedir, önce neyi baz alırız?

Bence en önemli nokta kuzey ay düğümüdür. Kuzey ay düğümü gitmemiz gereken yolu gösterir. Kuzey ay düğümü biz doğduğumuz anda aya ekliptik yapan bir düğümdür ve bu düğümü çözdüğünüzde hayatınızda da düğümlenmiş şeyleri çözüyorsunuz zaten.

Astrolog Duygu Sevinç Sevin

She and Girls Kış 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024