Celenes By Sweden Yüz Bakım Kremleri ile Sağlıklı ve Işıltılı Güzellik

İsveç’in benzersiz endemik bitki mirası ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, çözüm odaklı yaklaşımla üretilen temiz ve vegan yüz bakım kremleri ile tüm cilt tipleri için sağlıklı ve ışıltılı bir güzellik vaad ediyor. Celenes By Sweden yüz kremleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yağlı ve Karma Ciltler İçin: Celenes by Sweden Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz Bakım Kremi

Celenes by Sweden Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz Bakım Kremi 50 ml 183 TL

Yağlı ve karma ciltler için geliştirilen Celenes by Sweden Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz Bakım Kremi, özel bitkisel formülü ile cildi nemlendirir, doğal yağ dengesini korumaya yardımcı olur, parlamayı engeller.

Cildin kolajen üretimini desteklerken, esnekliğinin artırılmasına ve onarılmasına destek olur. Endemik Yabani İğde (Sea Buckthorn) özleri, antioksidan etki gösterir ve sebumu dengeler. C ve B vitaminleriyle cildi besler.

Kuru ve hassas Ciltler İçin: Celenes by Sweden Cloudberry Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi

Celenes by Sweden Cloudberry Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi 50 ML 183 TL

Celenes by Sweden Cloudberry Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi, endemik Cloudberry bitkisinin yoğun E Vitamini ve Omega 3, 6, 9 içeriği ile çevresel etkenlerin cilde zararlı etkilerine karşı geniş koruma sağlar.

Şıklığın Vazgeçilmezi Kadın Trençkot Modelleri, Kaşe Kaban ve Yelekler

Kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş özel bitkisel formülü, temiz ve vegan içeriğiyle cilde hızla nüfuz ederek anında nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki pamuk otu özü, cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Huş ağacı özleri, antioksidan etki gösterir. Hippophae, cildin su tutma kapasitesini arttırır. B ve C vitaminleri ile cildi besler.

Tüm Cilt Tipleri İçin: Celenes by Sweden Thermal Jel Yüz Bakım Kremi

Celenes by Sweden Thermal Jel Yüz Bakım Kremi 183 TL

Tüm cilt tipleri için uygun olan Celenes by Sweden Thermal Jel Yüz Bakım Kremi, İsveç’in doğal termal suları ile geliştirilen özel formülü ve bitkisel özleriyle cildi yoğun şekilde nemlendirir. Nemli, doygun ve parlak bir cilt sağlar.

İçeriğindeki kırmızı su yosunu, cildi yıpratıcı dış etkenlere karşı korunmaya yardımcı olur, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Kırmızı su yosunu, cilt tonunu dengeler ve cilde parlak bir görünüm kazandırır. Formulündeki amino asitler, cildi güneşin zararlı ışınlarından korur.

Celenes By Sweden yüz kremleri

She and Girls Kış 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024