Holly Humberstone Vans’in “Classic Since Forever” kampanyasına katılıyor!

Müziğin yükselen yıldızı, “Off The Wall” tarzında sınırları aşan son kampanyada yerini alıyor… Vans Classics koleksiyonu Holly Humberstone

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Eleştirmenlerce övgülere layık görülen İngiliz şarkıcı-söz yazarı Holly Humberstone, Vans’in “Classic Since Forever” kampanyasının bir parçası olarak duyurulan üçüncü müzisyen oldu.

Son iki yılın en büyük çıkış yapan yeteneklerinden biri olan 22 yaşındaki yetenekli müzisyen durdurulamıyor. Holly, sadece son 1 yılda 2022 BRIT Yükselen Yıldız Ödülü’nü evine götürdü.

Olivia Rodrigo ve Girl in Red ile dünyayı gezdi, Glastonbury’de sahne aldı ve Londra’daki ikonik Brixton Academy de dahil olmak üzere şimdiye kadarki en büyük turuna çıkmak üzere. Ve tüm bunları, 2023’te çıkacak olan ve merakla beklenen ilk albümünü yayınlamadan yapıyor.

Vans Classics koleksiyonu Holly Humberstone

Lincolnshire’da küçük bir kasabada büyüyen ama şimdi Londra’da yaşayan müzisyen yatak odasında yazdığı şarkılarla, evden ayrılmanın, yeni bir şehre taşınmanın ve kaybolmuş ya da yerinden edilmiş hissetmenin yarattığı evrensel kaygı duygusunu yansıtıyor.

Holly’nin dürüst, bazen de yürek burkan hikâye anlatma yeteneği, dünyanın dört bir yanından müzikseverin ve Vans’in kalbini ve zihnini fethetti.

“Classic Since Forever”, Vans’in en ikonik ayakkabılarının ve müzikle olan köklü bağlarının bir yansıması. Kentin simgelerinden fabric London’da çekilen kampanya filminde Holly, Checkerboard Slip-On ve siyah beyaz Old Skool giyiyor.

Holly, İngiliz sanatçı Tom Misch ve Vans Global Müzik Elçisi Anderson .Paak ile birlikte kampanyaya katılan üçüncü yetenekli müzisyen. Holly, lansman kutlaması için Aralık ayında House of Vans Londra’da headline olarak ücretsiz bir konser verecek.

Borusan Sanat’ta aralık ayı

Fifth Sister Swap, Holly tarafından hayranlarının hızlı modaya bağlı kalmadan kıyafet değişimi yapmasını sağlamak için başlatılan sürdürülebilir bir girişim.

Holly ve Vans, House of Vans London gösterisinin bir parçası olarak, hayranların baskı için eski kıyafetlerini getirebilecekleri bir ileri dönüşüm atölyesine ev sahipliği yapan Lovenskate ile işbirliği yapıyor. Holly’nin yaklaşan konseri hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın.

Vans Classics koleksiyonuna Vans mağazaları, Vans satış noktaları ve vans.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Vans Classics koleksiyonu Holly Humberstone

She and Girls Kasım 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023