Borusan Sanat’ta aralık ayı

Borusan Sanat, 2022 yılını Aralık ayında hazırladığı zengin konser programıyla kapatıyor. Borusan Sanat aralık 2022 programı

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası dünyaca ünlü şef ve solistleri konuk ederken, Borusan Quartet sahnesini yıldız bir isimle paylaşıyor. Borusan Müzik Evi ise hazırladığı heyecan verici konser programıyla müzikseverler ile buluşuyor.

BİFO’nun ortak siparişi olan Auerbach’ın Çello Konçertosu Türkiye’de ilk defa seslendiriliyor

21. yüzyılın viyolonsel elçisi, Louis Vuitton Vakfı’nda kurduğu “La Classe d’Excellence de Violoncelle” ile genç nesle birikimlerini aktaran Gautier Capuçon, BİFO’nun konuğu olarak İstanbul’a geliyor.

BİFO’nun ortak siparişi ile yazılan ve ilk kez Ocak ayında Münih’te seslendirilen Lera Auerbach’ın “Diary of a Madman” başlıklı yapıtının Türkiye prömiyeri, 8 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Bu heyecan verici akşamda BİFO, konuk onursal şefi Sascha Goetzel yönetiminde müzik tarihinin en çarpıcı örneklerinden biri olan, Igor Stravinsky’nin Bahar Ayini yapıtını seslendirecek.

Borusan Sanat Aralık 2022

Borusan Quartet sahnesini viyolonsel sanatçısı Camille Thomas ile paylaşıyor

Borusan Quartet’in 2022 yılında vereceği son konserin konuk solisti, Voice of Hope (Umudun Sesi) albümüyle büyük beğeni toplayan, viyolonsel sanatçısı Camille Thomas olacak.

“Müziğin, kalbin sınırlarını genişlettiğine inanıyorum, böylelikle her şeyi daha içten hissedebiliyorsunuz. Müzik insan ruhunun güzelliği ve yüceliği konusunda bize umut veriyor” sözleriyle yorumculuğunu güçlendiren duyguları anlatan Thomas, Türkiye’de bulunmayı ve buradaki sanatçı dostlarıyla konser vermeyi çok sevdiğini de sıkça dile getiriyor.

19 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleşecek bu konser öncesinde, Aydın Büke ve Serhan Bali keyifli sohbetleriyle müzikseverleri karşılayacak.

Çağdaş teknikleriyle Kanun Piyano İkilisi, Borusan Müzik Evi’ne konuk oluyor

Esra Berkman ve Lilian Tonella Tüzün ikilisinin yeni albümü New Music for Kanun and Piano, Borusan Müzik Evi’nde müzikseverlerle buluşuyor.

Yüzyıllar önce farklı kıtalarda doğan ve kendi müzik dünyalarının değerli temsilcileri olan piyano ve kanun, 21. yüzyılın çağdaş teknikleriyle ele alınan yeni müzik dilleriyle 2 Aralık Cuma günü saat 21.00’de Müzik Evi sahnesinde olacak.

Cazı klasikle buluşturan Rembrandt Trio, Borusan Müzik Evi sahnesine geliyor

Rembrandt Trio’nun, yakında çıkacak albümlerinin ilk teklisi Melodie Antique, dinleyenlere müziğin farklı dönemlerine götüren sürükleyici bir hikâye sunuyor.

Yeni güzellik anlayışı ‘Instagram Yüzü’

Birçok farklı müzik kültürüyle yolu kesişen Rembrandt Trio, heyecan verici repertuvarıyla 3 Aralık Cumartesi günü saat 21.00’de Müzik Evi sahnesinde müzikseverlerle bir araya gelecek.

34. Nova Muzak serisinde Giant Swan, Borusan Müzik Evi’ne geliyor

Borusan Müzik Evi ve Kod Müzik işbirliğiyle müzik hayatımıza yeni bir soluk kazandıran Nova Muzak serisi, serüvenine bu yıl da devam ediyor.

Son yıllarda yeraltı elektronik müzik/tekno dünyasında canlı performanslarıyla büyük beğeni kazanan Bristol’lü ikili Giant Swan, 34. Nova Muzak serisi kapsamında 10 Aralık saat 21.00’de Cumartesi günü Borusan Müzik Evi sahnesinde yer alacak.

Borusan Müzik Evi’nde SIFIR ile deneyimsel müzik esintisi

Yaptığı müziği “deneyimsel” olarak nitelendiren Zafer Aracagök, 24 Aralık Cumartesi günü saat 21.00’de Borusan Müzik Evi’ne geliyor.

Bu konserde 2021 çıkışlı Shoedrift ön planda olacak olsa da SIFIR, son üç yıl içinde yayınladığı albümlerinden seçme dekompozisyonları da müzikseverlerle paylaşacak. Flütte Mehmet Ali Taşlı, vokalde ise Ezgi İrem, konuk sanatçı olarak bazı parçalarda Zafer Aracagök’e eşlik edecek.

Konserler Borusan Klasik’te canlı yayında

Müzikseverler, BİFO’nun Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ve Borusan Quartet’in Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleştirdiği tüm konserleri Borusan Sanat’ın çevrimiçi radyosu Borusan Klasik’ten canlı olarak dinleyebilecek.

Karnaval.com üzerinden yayın yapan Borusan Klasik’e, internette karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden; mobil ortamda iPhone (App Store) ve Android (Google Play Store) cihazlara indirilebilecek “Karnaval” uygulamasıyla, ayrıca iPad için yine App Store’dan indirilebilecek “Karnaval Radyo” uygulamasından erişilebilir.

Borusan Sanat’ın sezon boyu düzenlediği tüm konserlerin biletleri, passo.com.tr, Passo mobil uygulaması ve Passo perakende satış noktalarından temin ediliyor. Etkinliklerde, PDF bilet ve konser özelinde mobil cihazlardan belirlenen karekod gibi dijital bilet seçenekleri sunuluyor.

Borusan Sanat aralık 2022 programı

SHE AND GIRLS BAHAR 2024