Sen Değişirsen Dünya Değişir

“Bilmeden çıktığım bu yolculukta bu sürecin nasıl işlediğini ve değiştiğini sorarsanız diyebileceğim tek şey mucizelere tanıklık ettim. Thetahealing Eğitmeni Büşra Sarıaslan

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yaradan’ın beni destelediğini ve önüme sunduğu her şeyi teslimiyette kalarak alıp kabul ettim” sözleriyle uzmanlık alanının ne kadar sihirli ve değerli olduğunu ifade eden Thetahealing Eğitmeni Büşra Sarıaslan, Thetahealing hakkında tüm detayları anlattı.

Buyurun bu sihri hissetmeye!

Röportaj: Melek Şenol

Thetahealing Eğitmeni Büşra Sarıaslan

Hayatını değiştirmek için sihirli bir değneğe ihtiyacın yok… Sihir zaten sensin.

Kısaca kendinizden bahseder misiniz?

30 yaşındayım. İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra kurumsal bir şirkette satış departmanında uzun yıllar çalıştım. Çalışma hayatım esnasında da yüksek lisans işletme MBA yaptım.

Hayatımıza gelen her deneyim ve kişiler bambaşka tecrübelere tanıklık etme fırsatı sunuyor. Yeni insanların olması hayatımda yeni öğreti ve yaşamadan anlatılanlarla görebileceğim birçok deneyim demekti. Bu deneyimlerin içinde yön bulmak, kendi bakış açım ve öngörülerimle hayatımdaki insanlara yön vererek dokunuş yapmaksa en çok keyif aldığım durum haline geldi. Herkesin hayatına dokunmaya çalışan yol gösterici, hepimizin aslında bildiği Güzin abla statüsüne ulaştım. Şu an hem sezgisel terapisttim hem de eğitmenim.

Sizin hikâyeniz spiritüel konularla nerede başladı?

Kendimde bana ait olmayan farklılar gözlemlemeye başladım. Aynaya baktığımda hem fiziksel hem de ruhsal olarak aynadaki kişi ben değildim. Sürekli negatiflikten ve şikâyet enerjisinden beslenen, kaygılı, takıntılı kaldığım durumlar ve olaylar yaşadığımı fark ettim.

2022 ağustos ayında bu durumu değiştirmeye, kendimi değiştirmeye karar verdim. Seanslar, eğitimler almaya başladım. İlk olarak Access The Bars uygulayıcısı oldum. Sonrasında bilinçaltı sembol dili eğitmeni ve Rune sembolleri eğitmeni oldum.

Her zaman söylediğimiz bir cümle var, sen değişirsen dünya değişir.

Hayatınızda spiritüel dünya hep var mıydı?

Çocukluğumdan beri sezgilerim ve rüyalarım hep çok güçlüydü. Ailemin ve çevremin yaşadıklarını hep hissederdim. Tabi o zamanlar böyle bir yetimin var olduğunu bilmiyordum. Hayatımızda belirli yaş döngülerinde değişimler ve bilinç sıçramalarının olduğunu öğrendim.

Her Mevsim Cildinizde Nem ve Işıltı Bir Arada

Kendi gücümüzün, şifacılığımızın fark edemediğimiz dönem 30 yaşına kadar olan ki süreç. İlk farkındalık ise 30 yaşında başlıyor. Gördüğüm ve hissettiğim şeylerde 30 yaşıma kadar hiç yanılmadım. Sadece merakla tamamen kendimi değiştirmek, düşüncelerimi, bakış açımı ve yeniden bir ben yaratmaya çalışırken aldığım her eğitimde aslında sezgisellik gücümü geliştirdiğimi gördüm. Varoluş amacımı öğrendim ve asıl içimde kalbimde gizli saklı olan cevheri ortaya çıkarmama vesile oldu. Ve şu anda da sezgisel terapist olarak sürece devam ediyorum.

Hayatınıza Thetahealing nasıl girdi? Neleri değiştirdi?

Kasım ayında merakla Thetahealing in ilk modülünü aldım ve hayatımın dönüm noktası olduğunu bilmiyordum. Thetahealing eğitimlerini aldıkça her şey bambaşka bir hale evrildi. İnançlarım, blokajlarım, yaşadığım deneyimlerin hepsini değiştirmeye başladım.

Hayatımın altı üste üstü alta geçti ve bugün bambaşka bir yerde varoluşu yaşıyorum. Tüm bu sürecin sonunda Thetahealing eğitmeni oldum. Bilmeden çıktığım bu yolculukta bu sürecin nasıl işlediğini ve değiştiğini sorarsanız diyebileceğim tek şey mucizelere tanıklık ettim. Yaradan’ın beni destelediğini ve önüme sunduğu her şeyi teslimiyette kalarak alıp kabul ettim.

Thetahealing Eğitmeni Büşra Sarıaslan

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024