Pusula Kadın; Gamze Doğan

Her birimiz kendi gökyüzümüzün en parlak yıldızıyız. Ve zaman zaman, yaşanmışlıklarımız sebebiyle ışığımızı kaybettiğimizi zannettiğimizde de birbirimize, birer yıldız olduğumuzu ve karanlığı birlikte daha güçlü aydınlattığımızı hatırlatan ve daima “var olduğu” bilinen 7. yıldızız. Seventh Sister uzmanı Gamze Doğan

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Ve her zaman dediğim gibi “ben buradayım ve sen yalnız değilsin.” Bütün tecrübelerimi cebime koyarak, mutluluğa, huzura, maddi & manevi zenginliğe, sağlığa ve sevgiye niyet ederek yoluma devam ederken, bana şifa olan yöntemleri danışanlarımla paylaşarak, onların “pusula kadını” olmayı seçiyorum diyor sevgili Gamze Doğan.

Pusula kadınınız nasıl mı olacak? Söyleşimiz tam da bu anlamda sizlere pusula.

Röportaj: Melek Şenol

Gamze Hanım sizi tanıyarak başlayalım?

Merhaba! 1982 doğumlu, yüksek mühendisim. Yaklaşık 18 yıldır özel sektörde İnsan Kaynakları Profesyoneli olarak çalışmaktayım. Meslek hayatım boyunca; etkili iletişim, sonuç ve çözüm odaklılık, analitik ve aynı zamanda empatik düşünce gücüm en kuvvetli yetkinliklerim oldu.

İşimin doğası; şirket stratejileri doğrultusunda işveren çıkarlarını gözetirken aynı zamanda çalışanların da mutlu, huzurlu ve kendilerini değerli hissederek çalışmalarını sağlamak, sorunlarına çözüm bulmak, eğitim ve gelişimlerine destek olmaktır.

Şimdi de bu tecrübe ve yetkinliklerim, yine benzer bir amaçla ancak bu sefer spirituel şifa teknikleriyle danışanlarımla çalışırken ön plana çıkmaktadır. Mühendisliğimle spiritüel yöntemleri birleştirerek, kendi deyimimle “Yeniden Yapılandırma Mühendisi” olarak, kendimin ve danışanlarımın hayatını yapılandırmaya devam ediyorum.

Peki neden “Seventh Sister”?

Pleidas, farklı efsane ve mitolojik kaynaklarda 7 kız (yıldız) kardeşten oluşmaktadır. Gökyüzüne bakanlar ancak altı tanesini rahatlıkla seçebilir; yedincisini görmek için ortalama bir göz keskinliğinden fazlası gerekmektedir.

Ben de SeventhSister (7. kız kardeş) ile “Aslında ben de varım. Biz de varız. Bakan herkes göremiyor diye ‘yok’ değiliz” demek istedim.

Seventh Sister uzmanı Gamze Doğan

Sizi spirituel şifa çalışmalarına yönlendiren nedir?

Spirituel yolculuğum, geçen sene kendi hayatımdaki radikal değişiklikler esnasında kendimi iyi hissedebilmek, evlatlarımın yanında ve arkasında güçlü durabilmemi sağlayabilmek, geçmişin travmalarından arınarak bize mutlu bir bugün ve yarın yaratabilmek için tanıştığım tekniklerle başladı.

Kendi iç akışımda ve hayatımdaki olumlu değişiklikler sonucunda, ihtiyacı olan kişilere şifa verebilmek amacıyla, bu tekniklerin uygulayıcısı ve eğitmeni olmayı seçerek, çok değerli eğitmenlerle çalıştım.

Ve bugün, bütün tecrübelerimi cebime koyarak, mutluluğa, huzura, maddi & manevi zenginliğe, sağlığa ve sevgiye niyet ederek yoluma devam ederken, bana şifa olan yöntemleri danışanlarımla paylaşarak, onların “pusula kadını” olmayı seçiyorum.

Spirituel Şifanın birçok alanında çalışmalar yapıyorsunuz. Bize biraz bu tekniklerden bahseder misiniz?

Uyguladığım tekniklerin her birinin amacı benzer olmakla birlikte, uygulama yöntemleri birbirinden farklıdır. Danışanımın çözmek istediği konu, arınmak istediği blokaj her ne ise ona uygun tekniği belirleyerek seanslar yapmaktayım.

JAAS Yöntemi (Jean Adrienne Arınma Sistemi) yaşamımızı olumsuz etkileyen ve kendilerini yaşam alanlarımızdaki tıkanıklar, hastalıklar, fobiler, tekrarlanan kalıplar, istenmeyen kimlikler vb. şeklinde ortaya koyan etkileri kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakabilmemizi sağlayan bir arınma ve bütünsel şifa yöntemidir.

JAAS şimdiki yaşamımızı doğrudan etkileyen ancak çeşitli yaşam süreçlerinde oluşmuş olabilen (ki bunlar yine şimdiki yaşamımız, ruhumuzun başka yaşamları, atalarımızın yaşamları, paralel yaşamlar vb. olabilmektedir.)

Travmatik olguların, karmik dengesizliklerin ve sistem alanlarımızdaki psişik faaliyetlerin sistemin kaynağında dönüştürerek yaşamımızın iyileşmesini ve sistem frekansımızın yükselmesini sağlar.

Refik Korkmaz Bilinçaltı Sembol Dili, sembollerin kullanımı ile kişinin içinde bulunduğu psikolojik durumun çözümlenmesi ve düzeltilmesi, sağlık durumunun tespiti ve iyileştirilmesi, bağımlılıkların tespiti ve iyileştirilmesi, aile, sosyal ve ikili ilişkilerin düzeltilmesi.

Sevgi ve aşkın arttırılması, iş / okul hayatında başarı ve çocuklarda ders / sınav hedeflerine ulaştırılması, tikler, kapalı alan korkusu, panik atak vs yaşamın kalitesini düşüren travmatik psikolojik durumların düzeltilmesi, çocuklarda hiperaktivitenin azaltılması, dikkat eksikliğinin giderilmesi, cinsel sorunların giderilmesi, kilo problemlerinin çözülmesinde kullanılan oldukça etkili bir yöntemdir.

Access Bars, bugüne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, cinsellik, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etmiştir.

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız, beynimizde depolanarak bir elektrik yükü oluştururlar.

Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) Bars adı verilen 32 adet enerji noktasında birikmektedir.

Bars seansı ile amacımız oluşmuş olan bu manyetik alanı serbest bırakmaktır.

Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile dokunularak, noktalar aktif hale getirilmesi ve enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanmaktadır.

Bu da hem ruhsal hem de fiziksel bedenimizdeki değişim dönüşümü sağlamaktadır.

Bunlara ek olarak, 21 günlük whatsapp motivasyon grupları oluşturarak; günlük motivasyon mesajları, sağlıklı beslenme ve egzersiz önerileri, JAAS dosya açılımları, Healy frekans cihazı ile frekans gönderimi ve grup motivasyonu ile oluşturulmuş zengin bir içerikle hem kendimin hem de grup katılımcısı danışanlarımın, kendimizin en iyi versiyonumuza ulaşma yolculuğumuza destek olmaktayım.

Seanslarınızı nasıl yapıyorsunuz?

JAAS ve Bilinçaltı Sembol Dili seansları yüz yüze olabileceği gibi, online olarak da yapılabilmektedir. Her bir seans yaklaşık 45-60 dk sürmektedir. Danışanlarımın yaşadıkları yerden bağımsız, her ikimizin de programlarımızın uygunluğu doğrultusunda, hafta içi / hafta sonu veya gündüz / akşam saatlerinde yapılabilmektedir.

Ariana Grande imzalı r.e.m. beauty markası Sephora Türkiye’de!

Ancak Access Bars seansları fiziksel temas gerektirdiği için yüz yüze yapılmak durumundadır. Bars seansları ise yaklaşık 60-90 dk sürmektedir. İstanbul’da yaşayan danışanlarıma birebir bars seansı yapmaktayım. Şehir dışından seans almak isteyen danışanları ise bulundukları şehirdeki Bars uygulayıcı arkadaşlarıma yönlendiriyorum.

Son olarak She and Girls dergisi okuyucularına ne söylemek istersiniz?

Her birimiz kendi gökyüzümüzün en parlak yıldızıyız. Ve zaman zaman, yaşanmışlıklarımız sebebiyle ışığımızı kaybettiğimizi zannettiğimizde de birbirimize, birer yıldız olduğumuzu ve karanlığı birlikte daha güçlü aydınlattığımızı hatırlatan ve daima “var olduğu” bilinen 7. yıldızız.

Ve her zaman dediğim gibi “ben buradayım ve sen yalnız değilsin.”

Seventh Sister uzmanı Gamze Doğan

She and Girls Mart 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024