QNET Naturtres ile saçlarınıza yaz bakımı

QNET Naturtres, saçların yaz aylarında canlı ve sağlıklı kalmasına yardımcı olan bir saç bakım serisidir. Bu ürün serisi, özel içerikleri sayesinde saçlarınızı güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda nemlendirir ve besler.QNET Naturtres saç bakım serisi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Yaz aylarında güneş, tuzlu su, klorlu su ve sıcak hava gibi faktörler saçlarınızı olumsuz etkileyebilir. Bu durum saçların kurumasına, matlaşmasına, kırılmasına ve yıpranmasına neden olabilir. QNET Naturtres saç bakım serisi, saçlarınızı bu zararlı etkilere karşı koruyarak, saçlarınızın canlılığını ve parlaklığını korumasına yardımcı olur.

Naturtres Argan Yağı

QNET, Naturtres saç bakım serisi ile saçlarınızı yaz mevsimine hazırlıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte daha fazla neme ve korumaya ihtiyaç duyan saçınız için özel bakım sunan Naturtres ürünleri, organik içeriklere sahip olmasının yanı sıra kokusu ve dokusuyla sonbahar-kış bakımınızı zevkle yapmanızı destekleyecek olan Hindistan cevizi ve argan yağı; çay ağacı ve limon özü içeriğinden oluşuyor.

Saçınız Derinlemesine Temizlenecek 

Stres ve yorgunluğun saçlarınızı da etkilediğini biliyor muydunuz?

En az bizim kadar etkilenen saçlarımız ve kuruyan saç diplerimiz kendini korumak adına daha fazla yağ üretmeye başlar.

Bazen de yanlış ürün tercihleri yağlı saçlara neden olabilir.

Günlük hayatta birçok kişiyi rahatsız eden bu durum aslında önlenebilir.
Saçı derinlemesine temizleyen, canlandıran ve dipten arındıran Naturtres Çay Ağacı ve Limon Özlü Şampuan saçın daha bakımlı, parlak ve hacimli görünmesini sağlar.

Şampuan satış fiyatı: 231 TL

Saç Uçlarına Özel Formül 

Fön makinesi, kimyasal işlemler, hava koşulları ve hatta yanlış saç fırçası kullanımı, saçların kurumasına neden olan etkenlerden yalnızca birkaçı…

Pure Beauty BB & CC Kremler ile Cilt Bakımında Makyaj Etkisi!

Kuruyan saçların E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağının Hindistan cevizi yağı ile birleşen formülü ile saça nüfuz eden Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Şampuan, sağlıklı saçın yoğun bakımını desteklerken, özel formülü sayesinde saç uçlarını besleyip güçlenmesine yardımcı oluyor.

Kuru ve normal saçlar için saçların canlı ve sağlıklı görünmesi için ekstra bakım sağlıyor.

Şampuan satış fiyatı: 231 TL

*QNET Naturtres saç ve vücut Bakım Serisi’ndeki tüm ürünler; SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir.

QNET Naturtres saç bakım serisi

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM