Pure Beauty BB & CC Kremler ile Cilt Bakımında Makyaj Etkisi!

Kore güzelliğinin sevilen markası Pure Beauty ürünleri sadece Watsons mağazalarında, watsons.com.tr’de ve
Watsons Mobil Uygulaması’nda! Pure Beauty BB ve CC krem fiyatları

Birden çok etkisiyle birden gelen güzellik sunan Pure Beauty BB ve CC krem dünyasıyla tanışın! Sağlıklı ve pürüzsüz cildiyle dikkat çeken genç oyuncu Sıla Türkoğlu’nun da tercihi olan Pure Beauty’nin etkili ürünleriyle siz de cildinize iyi bakın!

Renkli Barbie Stili Şimdi Kadınların Gardırobunda!

Hem cilt bakımı yapmak hem de doğal bir makyaj görünümüne ulaşmak isteyenlerin vazgeçilmezi Pure Beauty BB ve CC Krem; gün boyu doğal, ipeksi ve pürüzsüz bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olur. Tazelenmiş bir ciltte kusursuz kapatıcılık isteyenler Pure Beauty BB Krem’i; parlak bir görünüm ve cilt görünümü tonu eşitliği isteyenler ise Pure Beauty CC Krem’i kendi cilt tiplerine göre seçebilirken cilt bakımında makyaj etkisi arayanlar her iki ürünü de rahatlıkla kullanabilir.

Pure Beauty BB Krem 199,90 TL

Pure Beauty BB Krem SPF 50 Pa+++ / 329,90 TL/ Watsons Club Kart Fiyatı 199,90 TL

Pure Beauty BB Krem ile doğal görünümlü, hafif ve makyajsız bir cilt elde edin! Cildinize 10 farklı fayda sunmaya yardımcı Pure Beauty BB Krem, içeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın etkilerinden; SPF 50 koruması sayesinde ise güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur.

Ivory ve Natural olmak üzere iki farklı renk tonu alternatifi sunan Pure Beauty BB Krem, içeriğindeki antioksidan özelliği ile bilinen Camellia Japonica çiçeği ile cildin dış etkenlerden korunmasına destek olur. Cilde canlı bir görünüm kazadırmaya yardımcı Pure Beauty BB Krem, her cilt tipinin kullanımına uygundur.

Pure Beauty BB Krem 199,90 TL

Pure Beauty CC Krem SPF 50 Pa+++ / 329,90 TL / Watsons Club Kart Fiyatı 199,90 TL

Pure Beuaty CC Krem ile eşitlenmiş bir cilt görünümüne kavuşun! Pure Beauty CC Krem, içeriğindeki Camellia Japonica çiçeği, deniz kestanesi ve niacinamide gibi güçlü antioksidanlar sayesinde cildinizi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

Myrothamnus Flabellifolia Yaprak Ekstresi ile formüle edilen Pure Beauty CC Krem, cilt tonu görünümü eşitlenmesine ve cildin nemlendirilmesine destek olur. İçeriğinde bulunan Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın etkilerinden; SPF 50 koruması sayesinde ise güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. Pure Beauty BB Krem, her cilt tipinin kullanımına uygun.

Pure Beauty BB ve CC krem fiyatları

She and Girls Haziran 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024