Petite Maison artık tüm Gratis’lerde!

Petite Maison renkli ve inovatif ürünleriyle, tüm Gratis’erde yerini aldı. Petite Maison ürünleri artık yalnızca Gratis mağazaları ve gratis.com’da tüketiciler ile buluşacak. Petite Maison Gratiste satışta

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Petite Maison, 1950’lerden günümüze kadar uzanan yolculuğunda her cilt tipine ve gereksinimlerine uygun ürün yelpazesi ve sürekli olarak gelişen formüllerle zenginleştirilen özel içerikteki doğal güzelliği öne çıkaran ürünleriyle, 32 ihracat ükesinden sonra Türkiye pazarında da güzellik katmaya tüm Gratis’erde devam ediyor.

“Güzel bak kendine” sloganı ile Türkiye’nin 81 ilinde 700’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Gratis mağazalarıyla daha çok tüketiciye ulaşacak olan Petite Maison ürünlerinin en çok dikkat çeken yönüyse doğal içerikleriyle bezenmiş renkli ve nostajik ambalajları.

Her cilt tipine uygun geliştirilen serileri ile benzersiz bir cilt bakımı deneyimini hedeflemesiyle ve inovatif yönüyle dikkat çeken Petite Maison ailesi, tüm Gratis’lerdeki yerini aldı. Petite Maison’un doğal ve besleyici maddelerle zenginleştirilen içerikleri sayesinde günlük yaşamın stres, yorgunluk ve hava kirliliği gibi etkilerini cilt ürünleri ile onarmaya yardımcı oluyor.

Petite Maison Nemlendirici

Gücünü doğadan alan ve her cilt tipine uygun Petite Maison cilt bakım ürünleri arasında; micellar makyaj temizleme suyu, makyaj temizleme yağı, peeling jel, pembe kil maskesi, tonik, yüz, göz ve dudak kremi, gözenek kapatıcı makyaj bazı ve kâğıt maskeler yer alıyor.

Cilt serisinin en inovatif ürünlerinden biri olan Petite Maison Makyaj Temizleme Yağı (oil to milk), tek bir hamleyle değişen yapısıyla farklı cilt tipine uygun hale gelen benzersiz bir deneyim sunuyor. Suyla teması halinde yağ fazından süt fazına dönüşen etkisiyle diğer cilt temizleyici ürünlerden ayrışan Petite Maison Makyaj Temizleme Yağı, tüm cilt tiplerinde cilt üzerindeki toz, yağ, kir ve benzeri kalıntıları temizleyerek cilde rahatlama hissi veriyor.

İlk adım yağ fazında waterproof makyajları dahil derinlemesine arındırırken, ikinci adım süt fazında cildi nemlendirerek canlılık kazandırıyor. İçerisinde bulunan greyfurt tohumu yağı sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırırken, dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.

Kategorinin en çok dikkat çeken diğer bir ürünüyse Petite Maison Peeling Jel. Formülündeki pembe greyfurt özü ve E vitamini sayesinde ciltteki gözeneklere hızlıca nüfuz ederek kir, yağ, ölü deri gibi cilt kalıntılarını temizlemeye yardımcı olan Petite Maison Peeling Jel, cildi derinlemesine nemlendiriyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Yine benzersiz ve inovatif bir şekilde cildi ıslatmadan da kullanılabilme özelliğiyle fark yaratan peeling jel, cilt bariyerini tahriş etmeden cildi ölü hücrelerden arındırarak yenilenmesini de destekliyor.

Petite Maison -Peeling Jel

Cilt serisinin inovatif ve favori ürünerinden bir diğeri de Petite Maison Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi. Ürünü benzerlerinden ayrıştıran inovasyonu ise, ürünle el değmeden temasa imkan sunması ve dolayısıyla ürüne her dokunuşta oluşabilecek potansiyel anti hijyen unsurlarını ortadan kaldırması.

“Kadın Oyunları Festivali 2023” depremzede kız çocukları için perde açacak!

Dengeli ve taze görünen bir cilt için uzun süre cildi yoğun ve derinlemesine nemlendirip rahatlan Petite Maison Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi, hyaluronik asit, gliserin ve pembe greyfurt ekstrasıyla güçlendirilmiş özel formülü sayesinde cildi besleyerek yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcı oluyor.

Tüm ürünlerindeki yenilikçi tarzı ve kuruluş dönemi olan 1950’li yıllara atfeden renkli ambalajlarıyla yeni tüketicilerin dikkatini çeken Petite Maison, aynı zamanda inovasyona verdiği değerlerle yarattığı yolculuğuna tüm Gratis’lerde devam etmenin heyecanını duyuyor…

Petite Maison Gratiste satışta

She and Girls Mart 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024