Etkili Arınma Sistemi Jaas

Profesyonel iş hayatı boyunca sağlık sektöründe hizmet veren ve şifanın aslında ruhen yapılanmadan geldiği kanaatine vardıktan sonra Jaas sistemine dahil olan, Jaas Eğitmeni ve Uygulayıcısı Özlem Özcan ile Jaas ile ilgili tüm detayları konuştuk. Özlem Özcan Jaas Eğitmeni

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Özlem Özcan She and Girls Dergisi Röportaj Mayıs 2024

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Ben Özlem Özcan. Aslında doğuştan şifacı olduğumu düşünüyorum. 25 yıl ebe-hemşire olarak çalıştım. Üniversitede ve pek çok devlet kurumundan sonra hastalıkların nedenlerinin ruhsal olduğunu düşünmeye başladım.

Benri güneş ürünleri ile güneş ışınlarına karşı güçlü koruma

Hep aynı döngüdeyim gibi ruhumuzu beslemek gerektiğini anladım ve birçok kişisel gelişim eğitimleri almaya başladım. Spiritüel çalışmalarla ilgilenmeye başladım ve kısaca JAAS ile tanıştım.

Jean Adrienne Arınma Sistemi nasıl uygulanır?

Jean Adrienne arınma Sistemi uygulanışı, 144 dosya ile birebir ve grup seansları şeklinde. Uygulaması çok basit online ya da yüz yüze uygulanabilir, seanslar ortalama 1 saat sürüyor.

Jean Adrienne Arınma Sistemi Nedir?

Jean Adrienne Arınma Sistemi, yaşamımızı olumsuz etkileyen, yaşam alanlarımızdaki tıkanıklıklar, fobiler, hastalıklar, tekrarlanan kalıplar, istenmeyen kimlikleri takıntılar, tüm bunlardan kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakmamızı sağlayan bütünsel şifa ve arınma yöntemidir.

Jaas seansı ne işe yarar?

Jaas seansı kişinin bütünsel sağlığını desteklemek için kullanılan, kuantum alanda çalıştığımız çok tesirli ve etkili bir arınma şifa çalışmasıdır.

Son olarak eklemek istediğiniz?

Son olarak herkesin bu sistemi 1 kere bile olsa deneyimlemesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca jaas eğitmeni ve uygulayıcısıyım, bu sistemi öğrenmek isteyen herkes bu eğitimi alabilir. Eğitimi ben veriyorum, uluslararası geçerlilik sertifikasının onayını, bu sistemin kurucusu Jean Adrienne kendisi onaylıyor. Eğitimden hemen sonra kişi hem kendine hem de başkalarına seans yapabilir hale geliyor, eğitim sonun da JAAS uygulayıcısı oluyor.

Instagram: @ozlem¬¬_ozcan4526

Özlem Özcan Jaas Eğitmeni

She and Girls Bahar 2024 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM