Anahtar da Sensin Kilit de

Yıllar süren arayışım ve ihtiyacım olan huzuru, dinginliği, benden bana olan yolculuğumu, farkındalığımı, dengeyi ve özetle hayatı farklı yerden okuma kazanımını bana getiren nefesi, şimdi herkese öneriyorum. ‘Anahtar da sensin kilit de ‘sözünü yaşayarak deneyimlemiş ve ruhsal bir şifalanma, aydınlanma yaşamış biri olarak ‘kendi hakikatini arayan herkesle bir gün nefes seansında buluşuruz ‘diyoruz. Nefes yaşam koçu Kıvanç Hickey

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Nefes ile dönüştürücü yaşam koçu uzmanı sevgili Kıvanç Hickey, bu cümleleriyle mesleğine olan aşkını çok içtenlikle bize aktardı. O aşkı herkese yansıtman ve yaşatman dileğiyle söyleşimize geçiyorum. Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Nefes yaşam koçu Kıvanç Hickey

Kıvanç Hickey kimdir?

Geçmişte yaptığı meslek olan bankacılıkta kendini mutlu hissetmediğini fark ettikten sonra mesleğini bırakıp, kişisel gelişim ile ilgilenen, bir dönem yoga yapan, sonrasında ihtiyacı olan kişisel gelişim, farkındalık, dinginlik, huzur ve mutluluğu nefeste bulan, nefes ile dönüştürücü yaşam koçudur.

Nefes danışmanlık merkezinde hangi alanlarda hizmet veriyorsunuz?

Nefes seansı, NLP ile bilinçaltı dili programlama koçluğu, kuantum alana danışma koçluğu yapıyorum. Ayrıca danışanlarıma soru koçluğu, çekirdek inanç, the work gibi çalışmalarla da katkıda bulunuyorum.

Eğitimlere kimler katılabilir?

Nefes seanslarına 12 yaş ve üzeri herkes katılabilir. Daha küçük yaştaki çocukların nefesleri anne-baba ile senkronize olduğu için ebeveyn ile çalışıyoruz. Sadece bipolar, şizofreni, duygu durum bozukluğu gibi ruhsal hastalıkları olanlar ve kanser hastalığı olup kemoterapi sürecinde olan kişiler ile çalışamıyoruz.

Doğru nefes almanın önemi nedir?

Nefer seansı, nefes tekniği ya da doğru nefes aldırmaya yönelik bir seans değildir. Terapik seanslardır.
Bizim yönergemizle belirli bir döngüde ağızdan alınıp verilen karın nefesi ile bilinç ve bilinçaltı aynı anda aktive dur. Her seans kendine özgü deneyimlenir ve kişi o seanstan ihtiyacı olanı alır.

Gratis Beauty Güzellik Merkezleri’nde Uzmanından Cilt Bakımı

Eklemek istedikleriniz?

Yıllar süren arayışım ve ihtiyacım olan huzuru, dinginliği, benden bana olan yolculuğumu, farkındalığımı, dengeyi ve özetle hayatı farklı yerden okuma kazanımını bana getiren nefesi, şimdi herkese öneriyorum. ‘Anahtar da sensin kilit de ‘sözünü yaşayarak deneyimlemiş ve ruhsal bir şifalanma, aydınlanma yaşamış biri olarak ‘kendi hakikatini arayan herkesle bir gün nefes seansında buluşuruz ‘diyoruz.

Nefes yaşam koçu Kıvanç Hickey

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024