İlkbahar/Yaz trendleri belli olmaya başladı! Levis 2023 yazını böyle gördü!

Gardırobun konforlu temel parçaları söz konusu olduğunda, Kuzey Kaliforniya tarzını yenmek zor; çünkü orası, doğanın hemen kapınızın eşiğinde olduğu, konfor ile stili birleştiren kıyafetlerin başrol oynadığı yerin ta kendisi. Levis ilkbahar yaz koleksiyonu 2023

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Levi’s Gold Tab’in arkasındaki felsefe de tam olarak bu: vintage ile Kuzey Kaliforniya esintisinin bir araya geldiği stillerle dolu bir koleksiyon.

Levis Gold Tab Laydown Dual Sweatsirt

İlkbahar/Yaz 2023’te Levi’s Gold Tab, dış mekânı içe, iç mekânı ise dışa taşıyor. Açık hava aktiviteleri ve yaşam tarzı ile old school beden eğitimi derslerinden ilham alıyor. Koleksiyon, özgün baskıları, yumuşak ve esnek dokuları ve 70 ve 80’lerin Kuzey Kaliforniya havasını modern ve yeni bir bakış açısı ile bir araya getiriyor.

Kolajen Eksiği Nelere Sebep Olur? Doğal Kolajen Kaynakları Nelerdir?

İlk sezonun çizgisini temel alan bu yeni koleksiyon, 70’lerin vintage esintili renk paletine açık maviler, yumuşak sarılar, turuncular ve canlı kırmızılar ekleyerek yepyeni bir stil karışımı yaratıyor. Parçalar arasında, yumuşak örgüleri şerpa ve polar gibi farklı kumaş dokularıyla birleştiren bir dizi eşofman bulunuyor. Koleksiyonda 70’ler esintili retro renklerde sweatler, kapüşonlu üstler, tişörtler, spor atletler ve taytlar yer alıyor.

Levis Gold Tab Laydown Mont

Sezonun parçaları arasında bol kalıplı antrenman pantolonunun yanı sıra kısa ve rahat bir kesime sahip, naylon kumaştan üretilmiş yeni Warm Up Şort, yumuşak örme kumaştan Rec Şort, popüler Gold Tab Tişört ve hafif boyama yapılmış jarseden yeni slim-fit Everywhere Tişört bulunuyor.

İlkbahar ’23 Koleksiyonu’nda, vintage renk paletinde yumuşak ve streç kumaşı olan bir eşofman takımı ile polar ve ekose detaylı çift taraflı Jack Worker ceketi de yer alıyor.

Levis Gold Tab Laydown Atlet

Konfor ve atletizm ile vintage esintili Kuzey Kaliforniya tarzının bir araya geldiği bu koleksiyon, Levi’s yaşam tarzının adeta doğal bir uzantısı olarak raflarda yerini alıyor.

Levis ilkbahar yaz koleksiyonu 2023

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM