Yaza Renk Katacak Etkinlikler!

Biletinial, festivalden konsere yüzlerce etkinliği sanatseverlerle buluşturmayı sürdürüyor. YBY Woods Gençlik Festivali’nden Amadeus’a, Mayıs ve haziran ayı boyunca İstanbul’da gerçekleşecek birbirinden güzel etkinliklerin biletleri Biletinial’da satışa sunuldu. Biletinial yaz konserleri 2023

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin kültür ve eğlence başkenti İstanbul, yaz boyunca birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Bu etkinliklere zahmetsizce bilet almak isteyen sanatseverler, Türkiye’nin lider etkinlik biletleme platformu Biletinial’da buluşuyor. Biletinial’da festivalden konsere, tiyatrodan sinemaya yaza eğlence ve neşe katmak isteyen herkes için uygun bir etkinlik bulunuyor.

Kolay arayüzü ve kullanıcı dostu hizmet anlayışıyla en çok tercih edilen biletleme platformu Biletinial’da mayıs ve haziran ayı için öne çıkan etkinlikler şöyle;

YBY Woods Gençlik Festivali Kemerburgaz’da

Biletinial YBY Woods Gençlik Festivali

Bu yıl ilki yapılacak Gençlik Festivali; Kemerburgaz Kent Ormanı içerisinde yer alan 20.000 m2’lik YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek. 19-20-21 Mayıs tarihleri arasındaki festival boyunca Can Bonomo, Nova Norda, Pinhani, Adamlar, Yaşlı Amca ve Mavi Gri konserleri gençlerle buluşacak.

Türk pop müziğinin en iyileri KüçükÇiftlik Park’ta

Türk pop müziğin en iyi isimleri, Hep Yeni Kal’ın sunduğu konserler serisi kapsamında Epifoni organizasyonu ve Powertürk’ün medya sponsorluğunda 21 Mayıs Pazar günü KüçükÇiftlik Park’ta bir araya geliyor.

Enginar Tüketmeniz için 5 Sağlık Nedeni!

Türk pop müziğimizin tartışmasız en iyi kadın yorumcularından Yıldız Tilbe, her şarkısı aklımıza kazınmış muhteşem sesi ile Levent Yüksel ve Mirkelam, Fulya ve Firuze Görmüşoğlu kardeşlerden kurulu The Sisters‘ın 90’lar party konseptli setiyle festival kapsamında sahnede olacak.

Ödüllü oyun Amadeus sahnede

Biletinial Amadeus

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesi “Amadeus”, Işıl Kasapoğlu rejisiyle Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertaiment ortak yapımı ile tiyatro severlerle buluşuyor.

Başrollerini Selçuk Yöntem (Antonio Salieri) ve Tansu Biçer (Wolfgang Amadeus Mozart)’in paylaştığı, sahne önünde 35, sahne arkasında 35 kişiden oluşan toplam 70 kişilik dev ekibiyle sezonun en çok ses getirecek prodüksiyonlarından birisi olan “Amadeus”, 24 Mayıs ve 6 Haziran’da Atatürk Kültür Merkezi Türk Telekom Opera Salonu’nda.

Mark Eliyahu bir kez daha İstanbul’da

Biletinial Mark Eliyahu

İsrailli bir müzisyen ve besteci Mark Eliyahu, 2 Haziran’da YBY Woods Kemerburgaz Kent Ormanı’nda sahne alacak. Dünya müziği, klasik müzik, caz, geleneksel Azerbaycan ve Ortadoğu müziği unsurlarını bir araya getiren tarzıyla geniş dinleyici kitlesine ulaşan. Mark Eliyahu, bir kez daha İstanbul dinleyicisiyle buluşacak.

Tom Odell, şarkılarını Türk hayranları için söyleyecek

Biletinial Tom Odell

Geçtiğimiz temmuz ayında muhteşem bir performansla izlediğimiz dünyaca ünlü indie pop sanatçısı Tom Odell, Epifoni ve Kod müzik ortak organizasyonu ve Radyo Eksen medya sponsorluğunda 24 Haziran 2023 Maximum Uniq Açıkhava’da olacak.

“Another Love” ile listeleri altüst eden Odell, duygusal ve insanı ruhundan yakalayan melodileriyle hayat bulan albümü “Long Way Down”ı 2013 yılında çıkardı. Geçtiğimiz yıl son albümü”’Best Day of my Life”ı yayınlayan Tom Odell, romantik şarkılarını Türk hayranları için seslendirecek.

Biletinial yaz konserleri 2023

She and Girls Mayıs 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024