Hayat denge ister

“Astrolojinin hayatın tüm akışı içinde yer alması gerektiğini düşünüyorum, tıp, insan kaynakları, psikolojik rahatsızlıklar ve nedenleri, marketing, kullanıcı profili oluşturma, öğretmenler gibi birçok sektöre hizmet eden ve her birinin kendi amacına hizmet edebilen bir metodoloji olması konusunda çalışmalarım ve hizmetlerim bulunmakta, bunların gündelik yaşamımıza girmesi daha sağlıklı nesiller yetiştirmede çok önemli olacaktır.” Astrolog Damla Bekar

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Sözleriyle astrolojiye gönül verdiğini tüm samimiyetiyle ifade eden, uzmanlık yolcuğunu ve bu yolculukta dürüstlüğü ilke edindiğini tüm açıklığıyla ifade eden, sevgili Damla Bekar ile çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Buyurun sohbetimize!

Röportaj: Melek Şenol

Damla Bekar kendisini bize nasıl anlatır?

1981 doğumluyum, ilk mesleğim mimarlık, halen aktif olarak sürdürüyorum. Mütevazı bir hayatı olan ve insanlara empati yapmayı öğrenen ve halen daha bunun üzerine kendini geliştiren, kabulde, mücadelede ve şifa enerjisinde etik ve dürüst olarak yaşamaya çalışan bir insanım.

Damla Bekar

Karma Astroloji nedir?

Karma Astroloji, insan varlığının tekâmül yolculuğu ile ilgilenen, karma öğretisi ile matematiksel ve aynı zamanda sezgisel bir metot ile bu yolculuğu analiz eden ve kişilere bütüncül bir hayat yolu sunan kadim bir ilimdir.

Temelleri insanlıkla beraber var olmuşsa da bilinilirliği 20. yy. başlarında Helena Petrovna Blavaytsky’ nin kitapları ile ve öğrencileri vasıtası ile olmuştur.

Karma Astroloji ile neler öğrenilir?

Karma, kelime anlamı ile basitçe, eylem demektir. Her şey karşıtlığı ile var olur, düalite dediğimiz bu yasa temel olup evren ve tüm anlayış bunun üzerine kuruludur ve düalite gereği hayat bizlerden her zaman denge ister. Bu denge, duygu ve düşüncelerimizle birlikte eylemlerimiz için de geçerlidir.

She and Girls Mart Sayısı 2023 Sayısı Çıktı! She and Girls Mart 2023 Sayısını ÜCRETSİZ okuyabilirsiniz!

Karma Astroloji analizi ile kişiler bütüncül hayat yolculuklarında hangi alanlarda en büyük enerji blokajları yaşıyorlar, sebepleri nelerdir, nasıl çözümlenebilir, kadersel olaylarda nasıl irade gösterilir ve bakış açıları ne olmalıdır gibi temel bilgileri öğrenerek derinlerine iner ve kendileri ile yüzleşme fırsatı bulurlar.

Ayrıca ön görü açısından karma astroloji teknikleri oldukça başarılıdır, bu konularda da tatminiyet oluşur.

Son olarak eklemek istedikleriniz?

Ben astrolojinin hayatın tüm akışı içinde yer alması gerektiğini düşünüyorum, tıp, insan kaynakları, psikolojik rahatsızlıklar ve nedenleri, marketing, kullanıcı profili oluşturma, öğretmenler gibi birçok sektöre hizmet eden ve her birinin kendi amacına hizmet edebilen bir metodoloji olması konusunda çalışmalarım ve hizmetlerim bulunmakta, bunların gündelik yaşamımıza girmesi daha sağlıklı nesiller yetiştirmede çok önemli olacaktır.

Sevgilerimle, Damla Bekar.

Astrolog Damla Bekar

She and Girls Mart 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023