Sezonun görkemli trend aksesuarları

Bu yaz her aksesuarın abartısı moda.
Aksesuar trendleri 2022 yaz

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bu yaz en şık, abartı ve salaş aksesuarlar moda olacak. ‘’Takısız kadın olur mu sorusuna hayır diyerek’’ yeni fikirlerle karşınızdayım.

Kolyeler, yüzükler, küpeler olmazsa olmazımız olan, onlarsız dışarı çıkamayacağımız gibi denize girerken bile takabileceğimiz aksesuarlarımız bizi yapraksız olmayan bir ağaç gibi dolu, dolu gösterecek.

Hazırlayan: Aylin Aykırı

Kol Bileziği

Yazın sıkça karşımıza çıkacak olan kol bilezikleri, en çok da tatillerde kullanabileceğiniz seksi bir görünüm veren birazcık da Eski Babil Asma Bahçeleri’nde kadınların taktığı aksesuarları anımsatan bir tarz.

Kol Bilezikleri

Vücut Aksesuarları

Son zamanların en trendi, her kadına yakışacak olan vücut aksesuarları bu yaz da trendler arasına girmeyi başardı.

Vücut Kolyesi

Elbiselerin altına, isterseniz de yanık bronz teninizle çok güzel bağdaşacak bikinilerin altına da giyebilirsiniz. Sizi çok seksi göstereceğinden eminim, plajda bir akşam yemeğine gidermiş havası katabilirsiniz.

Ekstra Büyük Halka Küpeler

Plajdan çıkıp odanıza geliyorsunuz, temiz bir duşun ardından sizi en heyecanlandıracak kısma geldiniz. Yanınızda getirdiğiniz aksesuarlarınızdan yazın en trend küpeleri, büyük halka küpeler.

Jlo Halka Küpe

Olmazsa olmazınız olacak. Çünkü saçınıza hangi şekli verirseniz verin bu aksesuarlarla çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

3D Yüzük

Dua Lipa yazın trend aksesuarlarını bizden önce görmüş ve takmaya başlamış bile. ?Yazın trendlerine giren plastik üç boyutlu yüzükler en çok genç kızların elinde göreceğimiz yeni tasarımlar arasında.

Plastik Yuzuk Dua Lipa

Her renkte ve taş detaylı olması biz kadınları da çok mutlu edecek tarzda.

Kalın Choker

Bu senenin en büyük parçaları Balmain’de. Balmain’in tasarımcısı, Olivier Rousteing choker’dan, ayakkabıya kadar büyük tasarımlarıyla önde olan yazın trendini choker’larla patlatmış.

Balmain Choker

Hiç eskimeyen bu tasma modeli yeniden bu yaz da trendler arasında.

Bu koleksiyon ile düğün ve davetlerin gözdesi olun

Camları Renkli Güneş Gözlükleri

Dikkat çeken renkli güneş gözlükleri yazın yeniden trendleri arasında. Bu yaz her şeyin renklisi moda olacağı bir sezona giriyoruz. Camları ve çerçeveleri renkli olan bu tarz gözlükler ünlülerin tercih ettikleri arasında.

Robert Downey Renkli Camlı Gözlük

Tercih eden ünlüler: Johnny Deep, Robert Downey, Dua Lipa.

Püskül Detaylı Kıyafetler

Kendinizi kuş gibi hissedeceğiniz tarzlar yeniden moda oldu.

Püsküllü Pantolon

Her şeyin abartılısı demiştik, pantolonların paçalarında, elbiselerde tüyler ya da taşlı püsküller tam bir salaş model olduğu için yazın trendleri arasında.

Aksesuar trendleri 2022 yaz

She and Girls Nisan 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

 

SHE AND GIRLS SONBAHAR 2023