Yeni Curl serisi ile kıvırcık saçlarınıza özel profesyonel bakım yapın!

Her saç için etkili profesyonel bakım ürünleri sunan L’Oréal Professionnel, kıvırcık saçların ihtiyacı olan özel bakımı yeni Curl Expression serisi ile sağlıyor. Kıvırcık saçlar için yeni bakım Loreal

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Saç uzmanlarıyla birlikte geliştirilen ve geniş bir ürün yelpazesine sahip Curl Expression serisinde bulunan 10’u 1 arada saç köpüğü, saçları 2 kat daha fazla nemlendiriyor ve saça 11 kat daha fazla bukle belirginliği katıyor.

Bugünün ve yarının profesyonel saç uzmanları, müşterilerinin arzuladığı bukle görünümüne ulaşmalarına yardımcı olmak için eksiksiz bir profesyonel ürün yelpazesine ihtiyaç duyuyor. Kıvırcık saçların özel olduğuna inanan L’Oréal Professionnel, kıvırcık saç trendini yeni serisi Curl Expression ile kutluyor.

Profesyonel bukle bakımı için profesyonel formüller

L’Oréal laboratuvarlarında yapılan testlerden geçen Curl Expression formülleri, kıvırcık saçların özel ihtiyaçlarına cevap veren formüllerle öne çıkıyor. Curl Expression 10’u 1 arada saç köpüğü, saçı 2 kat daha fazla nemlendiriyor ve saça 11 kat daha fazla bukle belirginliği sağlıyor. Saçı elektriklenmeye karşı 48 saat koruyor.

Curl Expression’ın güçlü aktifleriyle tanışın!

Curl Expression formülünde nemlendirme özelliğiyle bilinen %1 oranında Gliserin bulunuyor. Ciltte doğal olarak da bulunan Üre H içeren formülü saçları nemlendiriyor. Afrika güzellik rituellerinde yer alan Amino Asit açısından zengin Hibiskus Çiçeği Tohumu, saçı güçlendiriyor ve saçı besleyerek saça etkili bir yumuşaklık etkisi kazandırıyor.

Curl Expression Şampuan

Jel dokuya sahip Curl Expression Şampuan, bukleleri ve kıvrımları nazikçe temizlerken, nemlendiriyor ve saçta biriken kiri derinlemesine temizliyor.

Loreal Kıvırcık Saçlara Özel Şampuan

Kanıtlanmış etkisiyle klasik bir şampuana göre 2 kat daha fazla birikimi temizliyor. Kullanımı: Islak saça eşit olarak dağıtın ve köpürtün. Ardından iyice durulayın.

Curl Expression Maske

Yoğun nemlendirici Curl Expression Maske, daha yumuşak bir sonuç için bukleleri ve kıvrımları nemlendiriyor ve doğal bir his için saçlara parlaklık etkisi kazandırıyor. Kanıtlanmış etkisiyle 2 kat daha fazla nemlendirme ve parlaklık sağlıyor.

Loreal Kıvırcık Saçlara Özel Maske

%2.5 gliserin içeren Curl Expression Maske saçı kontrol altına alıyor. Kullanımı: Şampuandan sonra havluyla nemi alınmış saça uygulayın. 2-10 dakika bekleyin ve ardından iyice durulayın.

Curl Expression Mousse Krem Köpük

Krem formda saç köpüğü olan Curl Expression Mousse, çoklu fayda sağlayarak 10 etkiyi 1 arada veriyor. 11 kat daha fazla bukle belirginliği, nemlendirme, şekillendirme, güç, nem karşıtı etki, 230 °C’ye kadar ısıya karşı koruma sağlıyor.

Kıvırcık Saçlara Özel Krem Köpük

Pürüzsüzlük, sert his karşıtı, elektriklenme karşıtı, kolay uygulama sağlayan ve tüm saç şekillendirme rutinlerinde kullanılabilen Curl Expression Mousse, % 1 gliserin içeriyor. Alkol içermiyor, saçta sertleşme hissi yaratmıyor.

Kıvırcık saçlar için yeni bakım Loreal

She and Girls Nisan 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024