Moda’nın“Altın Çağı”nda aradığınız stil Zühre koleksiyonu’nda!

“METAVERSE” İLE SINIRSIZ TASARIM GÜCÜ VE KREATİF ŞIKLIK!

Moda tutkunları sonbahar-kış koleksiyonlarının ilham veren görünümleri için “Kreatif” düşünceyi sınırsız boyuta taşıyan yeni bir evren olan “Metaverse” den ışınlanan tasarımlara gardıroplarında yer açtı. Zühre 2022-2023 Sonbahar-Kış koleksiyonu

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Sezon defileleri ve fuarlar ile birlikte yeni sezon’un trendleri tüm dünyada alışveriş heyecanını artırdı.

Dünya çapında en iyi moda markaları koleksiyonlarını podyuma çıkarıyor. Moda bu sezon  “Metaverse”in sınırsız tasarım gücü ile “Altın Çağı”nı yaşıyor…

Zühre’de de 2022/23 Sonbahar-Kış’ı yeni koleksiyon defileleri ile artık resmi olarak başladı. Zühre ile hayatımıza giren yeni gerçekliğe farklı bir açıdan bakan modeseverler kreatif tasarımların farkını bu sezon da “Zühre” ile hissedecek.

Zühre Metaverse

Modanın tasarım merkezi “Zühre Tekstil” 2022-2023 Sonbahar-Kış koleksiyonundaki yüzlerce tasarımı birbirinden şık defileler ile dünya çapında farklı lokasyonlarda moda tutkunları ile buluştu.  Bu yıl çok daha farklı çünkü pandemi sonrası kendini daha da iyi hissetmek isteyen modaseverlerin enerjisi çok daha yüksek.

Bu enerji de “yüksek stil” ve ilham veren görünümleri ön plana çıkarıyor. Yeni bir sezon başlarken bu yıl modanın “Altın Çağı”nda da modaseverler aradıkları tarzı yine bu sezon da “Farkını Hisset” mottosu ile çağdaş ve kaliteli tasarımlar ile Zühre koleksiyonunda bulacaklar.

Kreatif bir dünyayı resmeden, dijitelleşmeye verdiği önemi Sonbahar Kış 22-23 konseptine taşıyan Zühre moda severleri farkını hissetmeye davet ediyor.

Metaverse ile sınırsız tasarım gücüne, kreatif bakış açısına ve koleksiyonundaki derinliğe dikkat çekici bir perspektiften bakmaya davet ediyor. Metalize kumaşların, kürklerin, grafik desenlerin ve parçalı tasarımların iddialı bir bileşimini sunan koleksiyon kreatif tasarımları ile farkını hissettiriyor.

TASARIMDA ETKİLEYİCİ MODERNLİK!

Modaseverler yine 2022-2023 Sonbahar-Kış trendlerini Zühre’den takip edecekler. Zühre kabanları bu sezonda da tarzıyla ön plana çıkan kadınların ilk tercihi oluyor. Kaşe, yün kabanlar kürk yaka ve kol detaylarının yanı sıra bu yıl bel kemeri detayları ile çarpıcı şıklık sunuyor.

Kabanlarda soft tonlar, krem ve kemik rengi ile birlikte gri’ler ön planda iken bu sezonun yeni siyahı ise kahve tonları… Kış öncesi baharın geçişli havalarında ise toprak rengi trençkotlar sizi rüzgardan korumak için Zühre koleksiyonuna davet ediyor.

Son sezonlarda hem fiziksel hem de dijital olarak sunulan birçok gösterinin ardından moda, New York’tan Londra’ya, Milano’dan Paris’e, Avrupa şehirlerine ve Türkiye tekstil moda şovlarına kadar görkemli gösterilerle ilk aşkına geri dönüyor.

Aşk gerçekten olmazsa olmaz mı yoksa abartılıyor mu?

Şık bir stilin temellerine gerçek bir dönüşü başlatan moda bu sezon da kadınları hayal gücünü kullanmaya davet ediyor. Renk açısından ise mor ve alevli kırmızı ağırlıklı, neşeli ve umutlu bir kromatik palet bu sezon vitrinleri süslüyor. Ferah silüetleri öne çıkaran pratik, rahat kıyafetler günlük modanın yine en büyük kurtarıcılarıları olarak ön planda.

Önümüzdeki sezona hükmedecek moda silüetlerindeki en iyi trendleri keşfetmek ve en sevdiğiniz ürünleri gemiye almak için bizi takip etmeye devam edin!

Tepeden tırnağa tamamen “siyah” ya da tepeden tırnağa tamamen “beyaz” giyinmek “Out”… 2022-2023 Sonbahar-Kış sezonunda mutlaka grafik desenli bir parça ile sezon kombininizi hareketlendirmelisiniz.

Zühre 2022-2023 Sonbahar-Kış koleksiyonuna “Zühre.com.tr”den, Zühre mağazaları ve “Zühre” marka temsilcilerinin mağazalarından ulaşarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Zühre 2022-2023 Sonbahar-Kış koleksiyonu

She and Girls Ekim 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde!

 

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024