Armani Beauty’nin Sponsor Oldugu Venedik Film Festivali ’ne, Dilan Deniz ile Boran Kuzum Katılıyor!

Bu sene 80. Venedik Uluslararası Film Festivali’ne Armani Beauty’nin Türkiye’deki ilk marka elçisi olarak başarılı Oyuncu Dilan Çiçek Deniz katılım gösteriyor. Venedik Film Festivaline katılacak ünlüler

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Dilan Çiçek Deniz Armani Beauty

1 Eylül’de Dilan Çiçek Deniz, Armani Beauty Lounge’u ziyaret ettikten sonra, kırmızı halıda boy gösterecek. Başarılı oyuncu, festivalin en unutulmaz anlarından biri olarak Armani Beauty tarafından Peggy Guggenheim Collection’da düzenlenen, markanın global davetlileriyle beraber akşam yemeğine de katılım sağlayacak. Marka elçisi, ertesi gün Arsenal’da düzenlenen Giorgio Armani Privé Haute Couture gösterisi ile partisine de davetli olarak katılacak.

Armani Beauty’nin üst üste altı yıldır resmi makyaj hizmetlerini sağladığı Venedik Film Festivali’ne bu sene markanın Türkiye’deki ilk elçisi olarak Dilan Çiçek Deniz katılım sağlıyor. Armani Beauty, Venedik Uluslararası Film Festivali’nin üst üste altı yıldır Resmi Güzellik Sponsoru olarak önemli bir rol üstleniyor. Bu iş birliği, markanın güzellik ve estetiğe olan bağlılığını ve sinema dünyasına duyduğu tutkuyu yansıtıyor.

Grammy Adaylığına Sahip İspanyol Sanatçı Monica Molina 20 Ekim’de Zorlu PSM’de!

Festival boyunca Armani Beauty, ünlülerin ve konukların kırmızı halıdaki görünümlerine luminous silk foundation ve lip power matte ürünleri ile etkileyici bir imza atacak. Ayrıca, festivalin sinematik atmosferiyle markanın güzellik ürünlerinin mükemmel uyumu, Armani Beauty’nin etkileyici ve sofistike tarzını vurguluyor. Bu iş birliği hem güzellik hem de sinema dünyasını bir araya getirerek unutulmaz deneyimler yaratmayı amaçlıyor.

Boran Kuzum Armani Beauty

Boran Kuzum da Festival’de!

Kırmızı halıda çekici tarzı ve duruşuyla başarılı oyuncu Boran Kuzum da boy gösterecek. Yetenekli oyuncu ayrıca, festivalin en unutulmaz anlarından biri olarak Armani Beauty tarafından Peggy Guggenheim Collection’da düzenlenen, markanın global davetlileriyle beraber akşam yemeğine de markanın özel davetlisi olarak katılacak.

Armani Beauty, Venedik Uluslararası Film Festivali’nin üst üste altı yıldır Resmi Güzellik Sponsoru olarak önemli bir rol üstleniyor. Bu iş birliği, markanın güzellik ve estetiğe olan bağlılığını sinema dünyasına taşıyor. Festival süresince Armani Beauty, ünlülerin ve konukların kırmızı halıdaki görünümlerine luminous silk foundation ve lip power matte ürünleriyle etkileyici bir dokunuş katıyor.

Festivalin sinematik atmosferiyle markanın güzellik ürünleri mükemmel bir uyum sağlıyor ve Armani Beauty’nin sofistike tarzını öne çıkarıyor. Bu iş birliği hem güzellik hem de sinema dünyasını bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Venedik Film Festivaline katılacak ünlüler

She and Girls Yaz 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS KIŞ 2023 2024