Trendyol “Arkadaşlarınla Al” indirimini hayata geçiriyor

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol online alışverişi sosyalleştiriyor. Trendyol Arkadaşlarınla Al indirimi.

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen indirim özelliği ile satıcılar grup siparişi alabilecekken, müşteriler de arkadaşları ile birlikte daha uygun fiyata online alışveriş yapma deneyimi kazanıyor.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, e-ticaret ekosistemine yenilikler kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk defa uygulamaya konulan ‘Arkadaşlarınla Al’ özelliği ile online alışveriş daha sosyal hale geliyor.

Kariyerini değiştirmek isteyenlere öneriler

“Arkadaşlarınla Al” özelliği ile müşteriler satıcıların belirlediği ürünleri arkadaşlarıyla beraber daha indirimli bir şekilde satın alabilecek. Müşterilerin indirimden faydalanması için; satıcılar tarafından belirlenen ürünü Arkadaşlarınla Al fiyatı ile sepete eklemesi veya arkadaşının paylaştığı linke tıklayarak ürünü satın alması gerekiyor.

Grup başlatıldığından itibaren 24 saat içerisinde gruba özel linkin belirli platformlar üzerinden paylaşılması, belirlenen kişi sayısı kadar satın alım yapılması için önem taşıyor.

En az 2 kişilik gruplar belirlenecek

Paylaşılacak linkler ile online alışveriş deneyimlerini sosyal bir hale getiren Trendyol müşterilerinin, ürüne indirimli sahip olmak için, satıcının belirlediği grup sayısına ulaşmaları gerekecek. Grup sayıları en az 2 en fazla 10 kişi olarak satıcılar tarafından belirlenebilecek.

Satıcılara indirim çeşitlendirme fırsatı sunacak

Arkadaşlarınla Al indirim özelliği ile Trendyol satıcılarına da fayda sağlanmış olacak. Grup alımları için indirim sağlayabilecekleri bir araca sahip olacak olan Trendyol satıcıları, bu yolla satışlarını, ürün değerlendirme adetlerini, müşteri sayılarını, ve ürün görüntülenme oranlarını artırabilecekler.

Trendyol Arkadaşlarınla Al indirimi.

She and Girls Kasım 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024