Geleceği spor giyim modasıyla buluşturan koleksiyon ; Cyber Amazons…

Her sporcunun, hatta her bireyin hayattaki hedeflerine ulaşmak için kolektif güce ihtiyacı olması bilinciyle yaratılan TightClub’ın yeni koleksiyonu Cyber Amazons, spor giyim modasının belli başlı kalıplarını yıkıyor. TightClub yeni koleksiyon

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

TightClub’ın “Be visible” (Görünür ol) mottosuyla yarattığı Cyber Amazons koleksiyonu, hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uyduran sporseverlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

TightClub Cyber Amazons

Yeni koleksiyon, markanın diğer koleksiyonlarından farklı olarak “gelecek içgüdüseldir” prensibini spor severlerin beğenisine sunuyor. Tasarımcı Aysun Bozoklu’nun çizimleriyle hayat bulan Cyber Amazons, spor salonundaki şıklığı ve konforu günlük hayata da taşımanızı sağlıyor.

Yeni nesil aktif yaşam hareketinin bir yansıması olan koleksiyon, aynı zamanda TightClub’ın renkli ve marjinal duruşunu da destekliyor.

Yalnızca Bir Spor Markası Değil, Aynı Zamanda Bir Hareket… 

Performans giyim markası TightClub, yalnızca ürün teknolojisi ve tasarımıyla değil, aynı zamanda başlattığı aktif yaşam hareketiyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Her an her yerde, hayatın temposuna en iyi şekilde ayak uydurmak, mücadeleye en iyi performansıyla katılmak isteyenlerin arayışına cevap veren TightClub: “Hedeflerine giden yolda mücadeleden asla vazgeçme. Sıkı dur!” mottosuyla kullanıcılarını aktif yaşama teşvik ediyor.

Bu mesajı pekiştirmek için “Go, Go, Go”söyleminin baş harfi “G”yi tasarımlarında kullanan marka, mottosuyla aktif yaşayan ya da aktif yaşamak isteyen herkesin motivasyonunu güçlendirmeyi hedefliyor.

TightClub yeni koleksiyon

She and Girls Kasım 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024