Yaşamınızın direksiyonunu THETAHEALING ile elinize alın

“Yaşamınızın direksiyonu, ulaşmak istediğiniz her şeyin anahtarı sizin elinizde. Daha fazla beklemeden istediğiniz hayatı yaşamak için adım atın. Dünyanın herhangi bir yerinde, bir kişi dahi yapabilmişse, siz de yapabilirsiniz. ThetaHealing uzmanı Işıl Altun

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Size hizmet etmeyen bilinçaltı kayıtlarını dönüştürmek için kolaylaştırıcı sistemleri yaşamınıza katın ve keyfini yaşayın. Her zaman söylediğim gibi; “hatırlayın, her şey mümkün” diyerek ThetaHealing alanında danışanlarına ve öğrencilerine güçlü bir destek veren Işıl Altun ile çok keyifli bir röportaj yaptık.

Röportaj: Melek Şenol

ThetaHealing uzmanı Işıl Altun

Işıl Altun kimdir?

Ekonomi ve sonrasında Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans eğitimi aldım. Uzun yıllar kurumsal alanda medya
sektöründe yöneticilik yaptım. Spiritüel konular her zaman hayatımın merkezinde oldu. Çocukluğumdan bu yana her şeyin mümkün olduğuna her zaman inanmışımdır.

Zaman ilerledikçe kavramların anlaşılırlığı dönüştü ve eklenen bilgilerle derinleşti ancak, her zaman çocukların daha kolay izin verdiği ruhun bilgeliğini korumayı seçtim. Bu alanda çokça eğitim alarak birçoğunun eğitmeni oldum. Bu şahane eğitimlerden bazıları; ThetaHealing, Reiki, Jean Adrienne Arınma Sistemi, Numeroloji, sarkaç, nefes, yoga… Var olan her şey frekansa sahip ve dönüşümün temeli frekansın değişiminde.

Memnun edici hayatı yaşamaya adım atmayı kolaylaştıran sistemleri anlatırken, her seferinde şükürle doluyorum. Bir sistemin eğitimini açmam ve uygulamam için benim için 3 koşul vardır. Sistemin güvenli olması, kolay uygulanabilir olması ve hızlı dönüşüm sağlaması.

Tüm seminerlerimde bu koşulları sağlayan bilgileri keyifle paylaşıyorum. Doğuştan bilge ruhlara; ruhlarında bildikleri her şeyi kolaylıkla hatırlamaları için rehberlik ediyor ve dönüşümlerine keyifle tanıklık ediyorum. Hali hazırda hem eğitimler veriyorum hem de danışanlarımla çalışmalar yapmaya devam ediyorum.

ThetaHealing hayatınıza nasıl girdi?

ThetaHealing hayatıma mucize gibi girdi. Öncesinde birçok sistemi öğrenmiştim ve uyguluyordum. Öğrenmek yaşamımın her zaman konfor alanlarından biridir. ThetaHealing eğitimlerimin modüllerini hızlıca almaya başladım. Aldığım her modülde şaşkınlığım arttı.

Bu sistem çok kolay ve harikaydı. Hemen akabinde, herkesin bu keyifle dönüştüren sistemi bilmesi niyetiyle eğitmeni olmayı seçerek, eğitmenlik eğitimlerine katıldım ve şükürle öğretmeye devam ediyorum.

Theta frekansı hepimizin her gün deneyimlediği bir beyin frekansı elbette, ancak ThetaHealing; bu frekansı nasıl eşref vakti haline getirip Yaradan’ın şifasına tanıklık edeceğimizi öğretiyor.

Her şeyin aslında kolay olduğunu, farkında olduğumuz veya olmadığımız kök inançlarımızın yaşamımızı nasıl oluşturduğunu görmemizi sağlıyor ve anda değişimle istenilen yaşamlara kapı açıyor.

ThetaHealing uzmanı Işıl Altun

ThetaHealing en çok hangi konularda destek sağlıyor?

Sahip olmak istediğiniz ancak yaşamınızda olmayan yahut yaşamınızda olan ancak olmasını istemediğiniz her konuda çalışılabilir.

Fiziksel-mental durumlar, sizi yoran özellikleriniz, sizi zorlayan veya tekrar eden deneyimler, yaşamınızda olmasını istediğiniz her şey buna dahil. Sorunlar için çalışılabileceği gibi, memnun edici durumların daha iyiye gitmesi için de çalışmalar yapmak mümkün.

Bu konuya ilgimiz varsa eğitim mi alalım, seans mı alalım sizce?

Ben direkt eğitim almıştım. Bu kolay ve etkili sistemi bilmek; istediğiniz her konuda kendinizle ve başkalarıyla çalışabilmenizi sağlar. İlk modül akabinde bu mümkün.

Tüm modüllerde bolca örnek çalışma ve katılımcıların birbirleriyle çalışarak deneyim kazanmalarını sağlayan uygulamalar var. Bunun yanı sıra ben; sınıflarıma katılanlarla
haftalık olarak online toplantılar yapıyor ve desteklemeye devam ediyorum. Böylece sorular yanıtlanıyor, deneyimler
artıyor.

Elbette seans almak da bir seçim. Bu da harikadır. Eğitim veya seans tercihini ruhunuz bilir, iç sesinizin yönlendirmesiyle doğrusunu seçersiniz. İkisi de eşsiz dönüşümler sağlar.

Son olarak She and Girls dergisi okuyucularına söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Yaşamınızın direksiyonu, ulaşmak istediğiniz her şeyin anahtarı sizin elinizde. Daha fazla beklemeden istediğiniz
hayatı yaşamak için adım atın. Dünyanın herhangi bir yerinde, bir kişi dahi yapabilmişse, siz de yapabilirsiniz.

Size
hizmet etmeyen bilinçaltı kayıtlarını dönüştürmek için kolaylaştırıcı sistemleri yaşamınıza katın ve keyfini yaşayın.
Her zaman söylediğim gibi; hatırlayın, her şey mümkün.

Işıl Altun

ThetaHealing-JAAS-Numeroloji-Reiki Eğitmeni ve ICF Koç

Instagram adresim: @thetashineshine

ThetaHealing uzmanı Işıl Altun

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024