Eğlencenin nabzı Soul Train İstanbul’da tutuldu!

Müzik ve eğlenceyi bir arada tutan Soul Train İstanbul sahne performansları, sürpriz konukları ve birbirinden eğlenceli yarışmalarıyla 24 Haziran tarihinde Zorlu PSM’ de gerçekleşti. Soul Train İstanbul kazananları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Ezgi Alaş’ın sahne aldığı gecede R&B, soul, funk ve hip-hop ritimleri yükselirken; Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan MOB Band ritimleri geceye damga vurdu.

Ezgi Alaş

M.O.B Entertainment ve Apollon Unity ortaklığ ile Zorlu PSM %100 Stüdyo’da gerçekleşen Soul Train İstanbul sürpriz konuklarıyla 24 Haziran tarihinde unutulmaz bir akşam yaşattı. Günümüzün hit parçalarından en sevilen şarkıları seslendiren Ezgi Alaş’a konseri izlemeye gelen davetliler eşlik etti. Güneş, Dolu Kadehi Ters Tut, Seda Erciyes, Nova Norda, Dilan Baykal’ın eşlik ettiği gece de eğlencenin nabzı tutuldu.

İMDAT İlk Defa Soul Train Sahnesi’nde Dinlendi!

Yeni şarkıların ilk defa söylendiği konserde, Güneş x Ezgi Alaş “İmdat” şarkısını ilk defa davetliler için seslendirdi. Dans performansı, şarkıları ve enerjisi ile geceye damga vuran Ezgi Alaş’a eşlik eden sürpriz konuklar ise sahneyi zenginleştirdi.

Ödülün Sahibi Belli Oldu!

Yaklaşık 2 saat süren konser sonrasında Soul Train yarışmasında gecenin bir diğer eğlenceli anları yaşandı. Birbirinden başarılı dans performanslarının değerlendirildiği yarışma da ödülün sahibi olan çift “Emir Fulmental & Batu 9catsclaw” ise hem Soul Train İstanbul kupasını hem de 10.000 TL’ lik ödülü kazandı.

Emir Fulmental & Batu 9catsclaw

Müzik ve eğlenceyi bir arada tutan Soul Train, her geçen gün büyümeye ve sürpriz konuklarıyla müziğin nabzını tutmaya devam edecek.

Soul Train İstanbul kazananları

She and Girls Haziran 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM