Moda ve Kadın Dergisi She Nisan 2019 Sayısı Dergiliklerde! Gençlik Dergisi Girls Hediyeli!

She and Girls Dergisi

Moda ve Kadın Dergisi She’nin Nisan 2019 Sayısı Çıktı. İddialı Kadın Dergisi She aynı zamanda 52 sayfalık Gençlik Dergisi Girls hediyeli. She and Girls Dergisi

Kadın Dergisi, Moda Dergisi, Sağlık Dergisi, Dekorasyon Dergisi, Gezi Dergisi, Moda Haberleri, Sağlık Haberleri, Röportajlar, She and Girls Dergisi ve web sitesi, dergiler, dergilik

İndirme linkleri

Moda ve Kadın Dergisi She’nin beşinci sayısı çıktı. Diğer dergilere göre son derece farklı bir yayıncılık anlayışı bulunan She Dergisi’nin en önemli özelliklerinden birisi 52 sayfalık Gençlik Dergisi Girls eki ile tam bir anne kız dergisi olması.

Kadın Dergisi She Nisan 2019 Sayısı Çıktı

Gençlik Dergisi Girls hediyeli Moda ve Kadın Dergisi She Nisan 2019 Sayısı çıktı.

She and Girls Nisan Sayısı Dergiliklerde
She and Girls Nisan Sayısı Dergiliklerde

She ve Girls Dergisi Nisan 2019 Sayısı Nerelerde Var?

Gençlik Dergisi Girls Hediyeli She Dergisi, Turkcell Dergilik, Vodafone Dergilik, dmags Dergilik ve basılı versiyonuyla sadece abonelerde yer alıyor. She Dergisi Nisan 2019 Sayısı Girls Dergisi ile bir arada satışa sunuluyor.

SHE DERGİSİ ve HEDİYESİ GIRLS DERGİSİ NİSAN SAYISI DOPDOLU

Sevilen oyuncu Jessica May, SHE okurlarına samimi açıklamalar yaptı: İnsanların kalbine dokunabildiğimiz için çok mutluyum!

Başak Sayan, Hakikati bulmak için marifet kapısından geç!

Moda tasarımcısı Amor Gariboviç ‘le hem sohbet ettik, hem de ödül alan gelinliğini gördük!

Yazar Kandemir Konduk ‘Kadınlar Hep Gülmeli’ diyor…

Sedef Tosun’un hazırladığı, Sezonun sarı&sıcak renklerinden enfes kombin önerileri … Nisan yağmurlarına birbirinden şık trençkot ve yağmurluklar ile merhaba!… Gamze Siegl sezonun en şık çanta ve ayakkabılarını tanıttı! Genç tasarımcılar…Dilara Kırmıt ikbahar yaz moda trendlerini mercek altına aldı!… En gözde kozmetikler, en etkili güzellik sırları!… Düğün gecesinde peri kızı olmak isteyenlere Vakko Wedding’den gelinlik modeller… Hepsi SHE’de!

SHE, sağlık ile ilgili içerikte de dopdolu: Beslenme önerilerimize kulak verin, insülin direncine meydan okuyun!..Cinsellik sorunlarınızı çözün…

Gençlik Dergisi olan ekimiz GIRLS’ün sevgili okurlarını da unutmadık!

Dergimiz GIRLS’te The Vampire Diaries’in yakışıklı Vampiri Damon Salvatore‘ u tanıyalım.
Karol Sevilla’nın konser kıyafetlerini inceledik… Herkesin sevdiği Dua Lipa, 4 N1K dizisiniz yakışıklı oyuncusu Cemrehan Karakaş ile yaptığımız röportaja yer verdik, ünlüleri mercek altına aldık, bir kızın çantasında olması gereken on şey! Posterlerimiz ise her zaman olduğu gibi, yine göz alıcı!

SHE DERGİSİ VE HEDİYESİ GIRLS keyifli okumalar diler! 😉

Gençlik Dergisi Girls Nisan 2019 Sayısı

She Dergisi’nin 52 Sayfalık Gençlik Dergisi Hediyesi Girls yine son derece iddialı bir sayı ile okuyucularıyla buluşuyor.

Girls Nisan Sayısı Dergiliklerde
Girls Nisan Sayısı Dergiliklerde

Gençlik Dergisi Girls Nisan 2019 Sayısı’nı nerelerde bulurum

Gençlik Dergisi Girls Hediyeli She Dergisi, Turkcell Dergilik, Vodafone Dergilik, dmags Dergilik ve abonelerde yer alıyor. Girls Dergisi Nisan 2019 Sayısı She Dergisi ile bir arada satışa sunuluyor.

She&Girls Dergisi, Moda ve Kadın Dergisi She&Girls, Gençlik Dergisi Girls&She, Genç Dergisi Girls&She, gençlik dergileri, moda dergileri, kadın dergileri, Kadın Dergisi She&Girls Nisan 2019 Sayısı Çıktı, Girls&She Mart Çıktı, Kadın Dergisi, Gençlik Dergisi, Moda Dergisi, Moda ve Kadın Dergisi

She and Girls Dergisi

Kadın Dergisi, Moda Dergisi, Gençlik Dergisi, Sağlık Dergisi, Kadın ve Moda Dergileri, She Dergisi, Girls Dergisi

She and Girls Dergisi Nisan 2019 Sayısı
She and Girls Dergisi Nisan 2019 Sayısı

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM