Dilara Koçak’tan Starbucks mutfağa fit menü

Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşıyor. Yeni Starbucks Mutfak’tan konsepti için Beslenme Uzmanı Dilara Koçak, özel bir menü hazırladı. Hafif ve düşük kalorili seçeneklerin yer aldığı Starbucks Fit Menü’de zengin içeriğe sahip, bol lifli, yüksek proteinli, düşük kalorili, Vejetaryen ve Glutensiz seçenekler yer alıyor. Menü Nisan ayı itibariyle Starbucks misafirleri ile buluşuyor. Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşıyor.

Her zaman misafirlerine kaliteli ve lezzetli yiyecek alternatifleri sunan Starbucks, şimdi bu kategorisini ‘Starbucks Mutfak’ konsepti ile daha da güçlendiriyor. Hafif ve düşük kalorili menüde salatalardan wraplere ve tatlılara kadar birçok seçenek yer alıyor. Starbucks Mutfak’ın Fit Menüsü’nde zengin içeriğe sahip, bol lifli, yüksek proteinli, düşük kalorili, Vejetaryen ve Glutensiz seçenekler misafirlerle buluşuyor. Menü Nisan ayı itibariyle Starbucks misafirleri ile buluşuyor.

Hafif ve Dengeli Kahvaltı Alternatifleri
Starbucks, güne dinç ve enerjik bir başlangıç yapmak isteyenler için “Kahve Altı Kutusu” ile kalorisi düşük ve zengin proteinli bir kahvaltı sunuyor. Kahvaltıda yumurtadan vazgeçemeyenler için, siyez ve tam buğday ile hazırlanmış ekmek, omlet, krem peynir ve kaşar peyniriyle yakaladığı lezzet uyumunu yüksek proteinli “Omlet Sandviç” ile beğeniye sunuyor.

Yüksek Protein Arayanlara
Zengin Omega 3 değerine sahip ton balığı, Starbucks Mutfak’ın Fit Menüsü’nde “Ton Ton Panini” olarak yerini alıyor. Yüksek proteinin yanında yeşillik arayanlar içinse “Izgara Tavuklu Salata” menüdeki yerini koruyor.

Vejetaryen Beslenmek İsteyenlere
Starbucks, kahvaltıda et ürünü tercih etmeyen misafirlerini, yaban mersinli dilim ekmek, beyaz peynir ve avokadonun eşsiz uyum yakaladığı “Avokadolu Peynirli Sandviç”’in lezzet katmanlarını tatmaya davet ediyor. Vejeteryan beslenirken de protein almak isteyen misafirleri tam buğday unlu tortilla içinde özel humus ve ıspanak sosu ile fırınlanmış sebzelerin yer aldığı “Go Green Dürüm” ve fırınlanmış sebzelerle hazırlanarak özel zerdeçallı sosuyla sunulan “Sebzeli Mercimek Salatası” mağazalarda bekliyor.

Beslenme Uzmanı Dilara Koçak

Glutensiz Beslenmek İsteyenlere
Starbucks, gluten hassasiyeti olanları da unutmuyor. “Tavuklu Glutensiz Sandviç”, glutensiz dilim ekmek ve haşlanmış tavukla buluşan pesto sosu ile sağlıklı bir öğün oluşturuyor.

Tatlıdan Uzak Duramayanlara
‘Starbucks Mutfak’ın Fit Menüsü’nde sağlıklı ve hafif tatlı atıştırmalıklar da yer alıyor. Dilara Koçak’ın özel tarifi olan rafine şekersiz ve unsuz, yulaflı “Dopdolu Fit Cookie” ve “Hurmalı Fit Kek”, tatlı ihtiyacını en masum şekilde karşılıyor. Starbucks; kaliteli, besleyici olduğu kadar hafif seçenekler arayan ve tükettiği ürünlerin içeriğine dikkat eden misafirlerini mağazalarında yepyeni bir deneyime davet ediyor.

Starbucks, kahvedeki uzmanlığını mutfağa taşıyor

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM