Sephora maskeleri ile baştan ayağa yenilen

Mevsim geçişleri ve ani ısı değişikliği sebebiyle cildimizin yıprandığı bir dönemdeyiz ve bir çoğumuz hala virus sebebi ile cilt bakımına gidemiyor. Sephora maskeleri ve kullanım özellikleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Bu dönemlerde evde cilt bakımıza daha çok önem vermeliyiz. Biz de düşündük ki cilt bakımızı neden evlerimizde güvenle yapmayalım.

Bunun için Sephora’nın her derde deva maskelerinden yararlanmak mümkün. Tek bir marka ile tüm vücut bakımını yaparak, yenilenmek gibisi yok.

Sephora ile baştan ayağa bakım önerilerimiz için yazının devamına bekleriz.

Yüz

Öncelikle cilt temizliğinin önemini belirtmek isteriz. Cilt maskelerini kullanmadan önce cildinizin temiz olduğundan emin olunuz. Cildinizi temizledikten sonra, cilt tipinize ve şikayetinize uygun bir maske seçmelisiniz. Sephora yüz maskesi seçenekleri oldukça geniş yelpazede olsa da biz sizler için tüm cilt tiplerinin ortak sorunu olan gözenek problemlerini çözecek bir maske önermek istedik.

Düzensiz cilt bakımı, yanlış ürün kullanımı, mevsimsel değişiklikler, cildin yağlanması gibi bir çok nedene bağlı olan gözenek sorunu kısa sürede çözülmediği taktirde siyah nokta ve sivilcelere neden olacaktır. Bunun için size önerimiz Sephora Kömür Maskesi.

İçeriğindeki kömür özü sayesinde cildi arındırır ve gözenekleri sıkılaştırır. Haftada 2 kez olmak üzere yüzünüzde 15 dakika bekleterek, düzenli kullanmanız durumunda gözenek sorununuz ortadan kalkar ve cildiniz toksinlerden arınır.

Sephora The Charcoal Mask ( Kömür Maskesi )

Cildi arındıran maskenin ardından tüm yüz bakımını tamamlayabilmeniz için, göz, dudak ve burun maskesi de kullanmanızı öneririz.

Gözler

Sephora Narlı Göz Maskesi. %91 i doğal kökenli yağlardan ve vitaminlerden  oluşan maskeyi 5 dakika göz altınızda tuttuğunuzda koyu renkli halkalar yok oluyor, nemlenmiş ve pürüzsüz bir göz çevresine kavuşuyorsunuz. Maskeyi buzdolabından beklettikten sonra uygulamanız durumunda göz altı torbalarınızın da indiğini gözlemleyeceksiniz.

Sephora Nar Özlü Göz Maskesi 29,90 TL

Dudak

Kuruyan ve çatlayan dudaklar için önerimiz Sephora Shea Yağı İçeren Dudak Maskesi. 15 dakika içinde tüm çatlak ve kuru görüntüyü onaran başka bir ürünle karşılaşmadık henüz. Özellikle kış aylarında,dudaklarınız çok kuruyorsa düzenli kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sephora Shea Dudak Maskesi 19,90 TL

Burun

 Pütürlenmiş, siyah noktalar oluşmuş burun için önerimiz Sephora Kömür Özlü Burun Maske. Bu maske ile mevcut siyah noktalarınızı temizleyebilirsiniz. Kömür lifleri ile hazırlanmış, yapışkanlı maske siyah noktalarınıza tutunarak onları tek seferde temizleyecektir. Bu maske aynı zamanda yüz maskenizin de tamamlayıcısı olacaktır.

Sephora Kömür Özlü Burun Maskesi 14.90 TL

Sıra geldi dış koşullardan en çok etkilenen el ve ayak bakımına. El ve ayak bakımı için istikrarlı olmanız çok önemli. Bunun için haftada en az 1 kez el ve ayak maskesi uygulayıp, diğer günlerde de nemlendiricinizi ihmal etmemelisiniz.

Eller

Isı değişikliği, dezenfektanlar, sabunlar ve buna benzer sebeplerle yıpranan eller için önerimiz Sephora Mango Özlü El Maskesi. % 92 doğal yağ ve vitaminlerden oluşan seriye ait maske 15 dakika içinde kuru cildi besler ve onarır. İyi bir sonuç için haftada en az 1 kez maskeyi kullanımınızı, diğer günlerde de mutlaka paraben içermeyen nemlendirici kullanmanızı öneririz.

Sephora Mango Özlü El Maskesi 29,90 TL

 

Ayaklar

 Tüm vücudumuzun yükünü taşıyan, ısı değişikliklerinden, duş jellerinden, yazın güneşe maruz kalmaktan ve buna benzer sebeplerden yıpranan ayaklar için de önerimiz Sephora Badem Özlü Ayak Maskesi. Doğal içeriği sayesinde 20 dakikada ayaklarınızı rahatlatır, besler ve sert bölgeleri yumuşatır. Maskeyi çıkardıktan sonra kalan ürün fazlalığını temizlemek yerine ayaklarınıza masaj yaparak yedirebilirseniz, daha kalıcı bir etkiye ulaşabilirsiniz.

Sephora Badem Özlü Ayak Maskesi 29,90 TL

 

Sephora maskeleri ve kullanım özellikleri

She and Girls Kasım 2020 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

She and Girls Kasım 2020 Sayısında Neler Var?

Gülçin Ergül: Herkesi gerçek beni görmeye “Davet” ediyorum.

Lena Kovacevic: Şarkılarım sınırları ortadan kaldırıyor

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul rüzgar gibi geçti!

Hassas cilt bakımı için 5 ipucu

Açlık tepkilerinize kulak verin

Kendimiz için en doğru kolajeni nasıl seçeriz?

20. Yüzyılın en şık giyinen lideri Atatürk

Modada Paris romantizmi

Menekşe bakışlı bir pırlanta: Elizabeth Taylor

1980’li yılların abartılı modasının yanında bu yıllar naif kalıyor

En doğru kaş için ne yapabiliriz?

2020-2021 sonbahar kış makyaj trendleri nasıl?

Takıntı, vesvese ve kontrol edemediklerimizle nasıl başa çıkarız?

Minimal şıklığın sırrı; Kapsül gardırop

Tarihe damgasını vurmuş en etkili 10 kadın

O artık 18 yaşında: Loren Gray

Why Don’t We üyelerini tanıyalım mı?

Ünlülerin 2020 Müzik Ödülleri şıklığı

Justin Bieber’ın ex aşkları kimler?

Popüler olmak isteyenlerin yapması gereken 20 şey neler?

O en iyi arkadaşın mı?

En havalı tarz senin olsun!

Bakımınla güzelliğine güzellik kat!

Uyku probleminde kopyala yapıştır tedavi tekniği nedir?

Girls and She Kasım 2020 Sayısında Neler Var?

O artık 18 yaşında: Loren Gray
Why Don’t We üyelerini tanıyalım mı?
Ünlülerin 2020 Müzik Ödülleri şıklığı
Justin Bieber’ın ex aşkları kimler?
Popüler olmak isteyenlerin yapması gereken 20 şey neler?
O en iyi arkadaşın mı?
En havalı tarz senin olsun!
Bakımınla güzelliğine güzellik kat!

 

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM