Londra Moda Haftası’ndan Gelen Sosyal Sorumluluk Projesi

Türk Tasarımcı Recep Demiray, Yeni Kreasyonunu Londra Moda Haftası’nda Sergiledi. Recep Demiray Londra Moda Haftası Defile

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Recep Demiray 

Türk model Tuğçe Aral’ın baş manken olarak podyuma çıktığı defileden elde edilecek gelir ile Diyarbakır’da bir köye kütüphane kurulacak.

Recep Demiray Koleksiyonu

Moda dünyasının önemli buluşma noktalarından biri olan Londra Moda Haftası’nda dünyaca ünlü markalar yeni kreasyonlarını sergiledi. 16-20 Şubat tarihleri arasında düzenlenen moda haftasında, özel tasarımlarını sunan isimlerden biri de uluslararası modacımız Recep Demiray oldu. Geçtiğimiz yıl Milano Moda Haftası’nda koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Recep Demiray, bu kez İngiltere’nin başkenti Londra’da Türk moda rüzgârı estirdi.

Recep Demiray Koleksiyonu

Leonardo Royal Tower Bridge London Hotel’de düzenlenen defilede Recep Demiray, 2024 sonbahar-kış kreasyonunda yer alan 20 özel tasarımını görücüye çıkardı. Ünlü Türk model Tuğçe Aral, podyumda baş manken olarak yürüdü. Giorgina Ferri sponsorluğunda yapılan defile, seçkin davetlilerden büyük alkış aldı.

Konsol Nedir? Evinize En Uygun Konsol Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

Recep Demiray Koleksiyonu

Defilenin finalinde konuklarını selamlayan Recep Demiray, Londra Moda Haftası’nda Türk bir tasarımcı olarak yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Defileden elde edilecek geliri kendisi için özel anlamı olan bir sosyal sorumluluk projesinde değerlendireceğini belirten Recep Demiray, “Londra’da ülkemi temsil etmekten dolayı çok gururluyum. Giorgina Ferri sponsorluğunda yaptığım bu defileden elde edilecek gelir ile memleketim olan Diyarbakır’da Selman Köyü Orta Okulu öğrencilerine bir kütüphane kuracağız” dedi.

Recep Demiray Londra Moda Haftası Defile

She and Girls Kış 2023 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024