Donatella’nın göz bebeği HADID KARDEŞLER

Milano Moda Haftası yılda iki kere düzenlenen görkemli ve göz kamaştırıcı tasarımlarla doludur. Milano Moda Haftası ünlülerin seçimleri

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Geçtiğimiz şubat ayının, 22-28 Şubat tarihleri arasında muhteşem bir şölenle sunuldu.

En çok gündemde olan Rihanna ve Asap Rocky Gucci defilesine gelerek ben de buradayım demeden kendilerini belli etmişlerdi. Rihanna ‘ben hamileyim ve bebeğimi saklamıyorum ve bu beni mutlu ediyor’ tarzını her zaman gördüğümüz gibi Gucci defilesinde de görüyoruz.

Yazı: Aylin Aykırı

Rihanna ve Asap Rocky – Gucci

Rihanna ve Asap Rocky Gucci

Asap Rocky ile yaptıkları siyah kombin ile adeta fark oluşturdular. Milano Moda Haftası’nda en çok göze çarpan olan rugan aksesuarlardı, Rihanna’da üstüne siyah rugan, dantelli bir crop tercih etmişti. Biliyoruz ki Rihanna’nın her zaman rüküşlüğe olan sevdası, ona ayrı bir hava katıyor.

Bella Hadid ve Gigi Hadid- Versace

Bella Hadid ve Gigi Hadid- Versace

Donetalla’nın göz bebeği olan Hadid kardeşler, yeniden Versace defilesinde mankenlik yaptılar. Donetella’nın yeni kreasyonu rugan tasarımlardı.

En çok da kırmızı renk ön plandaydı, bu çarpıcı renkle de haftaya noktasını koymuş oldu. Hadid kardeşlere de kırmızı kıyafetler tasarlanmıştı, Bella ve Gigi ikisi de çok güzel taşıdılar. Bella Hadid’in üstünde düz kırmızı bir elbise, elbiseye renk katmak için de güzel şekilleri olan bir korse vardı.

Sudi Etuz X LC Waikiki koleksiyonu bu yaz kadınların gözdesi olacak

Altına giydiği rugan uzun çorap gibi tasarlanmış, ayakkabılarıyla da bütünleşmişti adeta. Gigi Hadid’e gelecek olursak yine kırmızı bir elbise ile kombin yapılmıştı, elbisesinin göğüs detayı ve tasarıma verilen transparan korse detayı ile etkileyiciydi.

Yine Bella’nınki gibi uzun çorap gibi rugan ayakkabı tasarımıyla kardeşler birbirlerine özdeştirilmişti.

Chiara Ferragni ve Fedez- Gucci, Versace

Chiara Ferragni ve Fedez- Gucci, Versace

İtalyan, Chiara Ferragni hem yazar hem de kendine ait Ferragni adlı markası var. Eşi Fedez’de dünyaca ünlü rapçiler arasında. Milano Moda Haftasında bu güzel çifti de görüyoruz. İlk katıldığı Versace defilesinde, Versace’nin ikon ayakkabılarını giydiğini görüyoruz.

‘’Chiara Ferragni ve Fedez’’ Chiara’nın üstünde Yunan Mitolojisinden, Versace’nin simgesi olan motifler var ve siyah rengiyle çok güzel bir seçim yapmış. Altına giydiği kırmızı ikon ayakkabılarla da eşinden biraz uzun kalsa da iyi bir uyum yakalamışlar.

Chiara ve Fedez Topuklu Ayakkabılar

Hatta defileye gitmeden önce Chiara ve Fedez evde Versace’nin ayakkabı denemeleri yapmışlar, eşi ile enerjilerine bayılıyorum uyumlu bir çiftler.

Bella Hadid ve Gigi Hadid – Moschino

Bella Hadid Mochino

Moschino, akşam vakti düzenlenen kraliyet partilerine benzer bir kreasyon yaratmış. Bu değişik, hayal gücü yüksek tarzıyla kendisine damga vuran Moschino, bir kez daha Milano Moda Haftası’nda kendini gösterdi.

En çok beğenilen kıyafetler yeniden Hadid kardeşlerdeydi. Gigi Hadid’in giydiği adeta ben bir masayım ya da tekli bir koltuğum kıyafetiydi. Sarı saçları ve kahverenginin uyumu çok güzel duruyor. Anahtar küpeleri de bir odanın anahtarı olabileceği ile ilgili mesaj veriyor sanki bize.

Gigi Hadid Moschino

‘’Gigi Hadid Moschino’’ Gigi’de anahtar varken Bella’da kusursuz fiziği ile taşıdığı siyah elbisesinin ortasındaki anahtar figürüyle öne çıkan bir elbise giymiş.

‘’Bella Hadid Moschino’’ Diğer kreasyonlarla öne çıkan kıyafetlerde Moschino’nun kraliyet partisinin devamını gösteriyor.

Milano Moda Haftası ünlülerin seçimleri

She and Girls Nisan 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024