Sudi Etuz X LC Waikiki koleksiyonu bu yaz kadınların gözdesi olacak

Sudi Etuz ve LC Waikiki, heyecan verici işbirliğine bu sezonda da devam ediyor. 23 parçadan oluşan Sudi Etuz x LC Waikiki özel jean koleksiyonu, farklılığı stilinin en değerli parçası kabul eden kadınlara baharı müjdeliyor. Sudi Etuz LC Waikiki koleksiyonu 2022

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Metaverse, 3D giysiler ve farklı dijital deneyimler… Artık hayatı yeni biçimlerde, eşsiz deneyimlerle yaşıyoruz. Estetik algılarımız, zevklerimiz dijitalin izdüşümünde farklılaşıyor.

En alışılagelmişi bile farklılaştıran Şansım Adalı, bu sefer ilhamını dikkat çekmekten çekinmeyen dijital dünyadan alarak yepyeni bir jean koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Sudi Etuz x LC Waikiki

Yeni nesil moda ikonu Zendaya

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki; Sudi Etuz’un neşeli ve özgün tasarım dilini, maksimalist parçalarla yansıtan 23 parçadan oluşan özel bir koleksiyona taşıdı.

Tasarım jean’ler günümüzün trend kalıplarında sıra dışı formlarla yorumlanırken, etek, crop top ve ceketlerde kullanılan neşeli volan detaylar, geniş paçalar, trikolar, tek parçanın gücünü yansıtan tulumlar, sürdürülebilir organik kumaşlarla ve capcanlı renklerle yazın enerjisini yükseltiyor.

Sudi Etuz X LC Waikiki’den Sürdürülebilir Denim

Sudi Etuz X LC Waikiki koleksiyonunda tasarımlar kadar kumaş ve sürdürülebilirlik için atılan adımlar da dikkat çekiyor. Organik, geri dönüştürülmüş pamuklu kumaşlar ve sürdürülebilir malzemelerle hazırlanan tasarımlar, uzun yıllar değerini kaybetmeyen Sudi Etuz imzalı özel parçaları gardrobunuza ekliyor.

Sudi Etuz x LC Waikiki koleksiyonu, farklılaşmaktan ve yenilenmekten çekinmeyen göz alıcı kadınlar için 24 Mart’ta www.lcwaikiki.com adresinde ve İstinyePark, Vadi İstanbul ve Cevahir AVM LC Waikiki mağazalarında!

Sudi Etuz LC Waikiki koleksiyonu 2022

She and Girls Mart 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024