En İyi Güzellik 2021 Met Gala Kırmızı Halısına Damga Vurdu!

Resmi adı Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala olan Met Gala, yılın en çok beklenen etkinliklerinden biri. Met Gala 2021 ünlülerin makyajları

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

Görkemli bağış kampanyası, Kostüm Enstitüsü’nün yıllık moda sergisini kutlamak için en etkili figürlerden bazılarını bir araya getiriyor.

Met Gala geleneksel olarak mayıs ayının ilk pazartesi günü yapılırken, kısıtlamalar etkinliğe bir yıldan fazla ara vermeye zorladı. Ancak yıldızlarla dolu moda ve güzellik gösterisi nihayet 2021 yılının eylül ayının ikinci pazartesi günü geri döndü.

Yıllar boyunca, en sevdiğimiz ünlüler, serginin temasından etkilenen abartılı makyaj ve saç anlarında Met Gala kırmızı halısına damga vurdu.

2018 Heavenly Bodies temalı Met Gala’da Solange’ın örgülü hale başlığını veya 2019 Kamp temalı Met Gala’da Lupita N’yongo’nun drag esintili cazibesini kim unutabilir?

Bu yılki en iyi Met Gala güzellik görünümlerine göz atalım.

Sosyal Medyada Satılan Sağlık Ve Güzellik Ürünlerine Dikkat! 

Amanda Gorman

Amanda Gorman Met Gala 2021

Amerikalı şair ve aktivist Amanda Gorman, gecenin eş başkanlarından biri, bu yüzden onun çarpıcı bir görünümle ortaya çıkacağını biliyorduk.

Uzun örgüsü güzel mücevherlerle güçlendirilmiş ve yüzü de bir sürü mücevherle göz kamaştırdı.

Keke Palmer

Keke Palmer Met Gala 2021

Keke Palmer, 70’lerden fırlamış gibi görünen bir çekici kız gibi görünen kırmızı halıyı süsledi.

Gözlerimiz hemen onun dalgalı, şişmiş buklelerine ve lekeli kedi gözüne takıldı.

Emma Chamberlain

Emma Chamberlain Met Gala 2021

Emma Chamberlain’in buğulu gözdeki dönüşü, güzel görünümünün odak noktasıydı. Makyaj sanatçısı Kelsey Deenihan, Byredo makyajını kullanarak, etkinliğin temasına bir selam olarak günümüz Amerikan modasının kendine güvenini ve yaratıcılığını temsil eden “neon patlamasıyla cesur bir göz” yarattı.

Julia Garner

Julia Garner Met Gala 2021

Julia Garner’ın taranmış sarı saçları ve mücevher kedi gözü anında dikkatimizi çekti. Kuaför Bobby Eliot, Garner’ın saçlarının buklelerinin arasından esen bir rüzgar varmış gibi hissetmesini istedi.

Zahmetsiz bir görünüm yaratmak için Curl Definer ve Curl Moisturizing Shine Oil gibi Living Proof ürünlerinin bir karışımını kullandı.

Gözlerinde Mothership IX Huetopian Dream Palette ve Dark Star Maskara dahil olmak üzere tüm Pat McGrath Labs ürünleri makyajı için kullanıldı.

Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion Met Gala 2021

Megan Thee Stallion, gece için Marilyn Monroe gibi eski Hollywood yıldızlarından ilham aldı. Saçları yumuşak, basamaklı dalgalarla şekillendirildi ve ünlü makyaj sanatçısı Lauren Elise Child tarafından yapılan nötr makyajıyla tamamlandı.

Child, “Onun güzel göz şeklini ve elmacık kemiklerini vurgulamak için ışıltılı dokunuşlar ve nazik şekillendiricilerle klasik bir görünüm yapmaya karar verdik” diyor.

“Makyajın elbiseye iltifat etmek için yumuşak bir ifade olmasını istedik; güzel ve o günlerin ihtişamına bir selam vererek tanımlanmış.”

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson Met Gala 2021

Jennifer Hudson, yaşamdan büyük kabarıklığı ve canlı kırmızı dudağıyla Met Gala’ya asalet getirdi.

Akşamın cazibesini yaratmak için özel olarak Bobbi Brown ürünlerini kullanan ünlü makyaj sanatçısı Ernesto Casillas ile çalıştı.

Casillas, “Elbisenin zengin kırmızı tonundan ilham aldım ve tenini bronzlaştırarak ve suratını zengin kırmızı bir tonla boyayarak bu sıcaklığı yüze getirmek istedim” diyor.

Iman

Iman Met Gala 2021

Kariyeri boyunca, Iman bize sayamayacağımız kadar çok ikonik görünüm kazandırdı.

Ve bu gece listeye bir tane daha ekleyebiliriz. Süper modelin Met Gala’nın öne çıkan güzellikleri arasında yoğun bir dumanlı göz ve dalgalı altın kahverengi saçları yer alıyor.

Megan Fox

Megan Fox Met Gala 2021

Mikro patlamaları geri getirmeyi Megan Fox’a bırakın. Kuaför Andrew Fitzsimons, Living Proof ürünleri ve eğlenceli bir klips patlaması kullanarak Bettie Page’den ilham alan stili elde etti.

Işıltılı makyajı, ünlü makyaj sanatçısı Ash K Holm tarafından yaratıldı.

Fox’un cildini BYBI cilt bakım ürünleriyle hazırlayarak görünümü yarattı ve makyajını BUXOM Cosmetics ve KISS kirpikleriyle tamamladı.

Met Gala 2021 ünlülerin makyajları

She and Girls Ekim 2021 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde