mammashow’a ‘Anneliğe Dair Her şey’i deneyimlemek isteyen 4 bin anne katılacak

Türkiye’de anne ve baba adayları ile 0-3 yaş grubu çocuklara odaklanan ilk ve tek etkinlik: mammashow için hazırlıklar son hızıyla devam ediyor. Hem eğlenceli hem de eğitici pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Aptamil Çocuk Devam Sütleri beslenme ünitesi hazır bulunacak

mammashow, 9-12 Ocak 2019 tarihleri arasında Yeşilköy’de bulunan İstanbul Fuar Merkezi- CNR Expo’da düzenleniyor. Emzirme odasından, çocuk oyun alanına kadar annelerin ve bebeklerinin her ihtiyacının düşünüldüğü mammashow’da, Aptamil Çocuk Devam Sütleri Beslenme Alanı’nda her gün 250 bebek için beslenme ünitesi hazır bulunacak.

Hepimiz biliyoruz ki anneler ve babalar, her zaman bebekleri için hep en iyisini, en güzelini ister. Günümüzün yenilikçi araştırmacı Y kuşağı anneleri de hem hamilelikleri süresince hem de sonrasında araştırıyor, okuyor ve aile büyüklerinin desteğinin yanında uzman tavsiyesi almayı istiyorlar. Peki, anneler bebeklerini yetiştirmede onlara rehberlik edecek en güvenilir uzmanları nasıl belirleyecek, onlara nasıl ulaşacaklar?

Türkiye’de anne ve baba adayları ile 0-3 yaş grubu çocuklara odaklanan ilk ve tek etkinlik: “mammashow”, 9-12 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 36’ncısı düzenlenen CBME Türkiye Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı ile eş zamanlı olarak yapılıyor.

mammashow’a bu yıl 4 bin anne ve anne adayının katılımını beklediklerini belirten mammashow ve CBME Türkiye Pazarlama Müdürü Aslı Altınok Erdal, “mammashow’da eğlence ve eğitici etkinlikler bir arada olacak. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz etkinliğimizde anne ve anne adaylarımıza yol gösterecek 23 uzman konuşmacımız ve 16 başlık altında hazırladığımız eğitim seminerlerimiz bulunuyor.” dedi.

Türkiye’nin bir numaralı Duyu Bütünleme Uzmanı & Fizyoterapist Ebru Sidar’ın Londra’dan mammashow etkinliği için özel olarak geleceğini ve Türkiye’de ilk defa “0-3 Yaş Bebeklerde Duyu Bütünleme ile Gelişim” hakkında mammashow’da bilgiler vereğine dikkat çeken Erdal, “Türkiye’nin en tecrübeli hemşirelerinden “Bebeğimgeliyor Akademi” kurucusu,”Esra ile Blw Tarifleri” ve “Emziren anneler Soruyor” isimli kitapların yazarı Esra Ertuğrul, uzmanlık alanı olan konulardan “Bebeğin İlk Yılında Emzirme, Ek Gıdaya Geçiş ve Beslenme” ile “Bebeklerde ve Çocuklarda İlkyardım” hakkında merak edilen soruları yanıtlayacak.

Çocuk Gelişimi ve Özel Eğitim Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt ise; “Egosantrik Dönem ve 0-3 Yaş Çocuğunu Anlamak” başlıklı oturumunun içeriğini, öncesinde sosyal medyadan alacağımız sorularla oluşturacak. Anne ve anne adaylarımız, detaylı etkinlik programımıza www.mammashow.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirler.” dedi.

mammashow, anneler ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını düşündü…
Hamile ve 0-3 yaş bebek ailelerine özel, Türkiye’nin en kapsamlı etkinliği mammashow’da bebek emzirme ve bakım odaları ve çocuk oyun alanları gibi annelerin her daim yardımına hazır özel alanlar yer alıyor. Bu alanlarda hamileler, anneler, bebekler ve çocukların her türlü ihtiyaçları konforlu ve hijyen bir ortamda rahatça karşılanacak. Etkinlik alanını ziyaret eden 0-3 yaş bebeklerin temel ihtiyaçlarından birisi olan beslenme de unutulmadı. Aptamil Çocuk Devam Sütleri sponsorluğunda düzenlenecek olan alanda her gün 250 bebek için beslenme ünitesi hazır bulunacak.

“Annenin Caps Sergisi” ilk defa mammashow’da…
Türkiye’de ilk defa, Aslı Kocaeli nam-I diğe @annenin.icsesi ile ortak bir projeyle, fuar alanı içerisinde annelerin gezip, incelerken güzel vakit geçireceği, yıllardır biriktirdiği en çok paylaşılan capslerinden oluşan bir “Annenin Caps Sergisi” yer alacak. Bu sıra dışı sergi alanında eserlerin karşısına geçip düşünmek yok, bol bol kahkaha atmak ve “diğer anneler de böyleymiş, yalnız değilmişim” demek var!

“Annenin Caps Sergisi”ni gezerek her bir capsi kartpostal boyutunca alabilecek ve capslerin sahibi Aslı Kocaeli ile tanışabileceksiniz. Annelerin dilerlerse eğlenceli fotoğraflar çekmesine ve sosyal medyada paylaşmasında imkan sağlayacak giyilebilen maketler bulunacak. O zaman “Annelerin gülmeye de ihtiyacı vardır. Haydi biraz da kafa dağıtmak için bu sergiyi gezmeye!

Aptamil Çocuk Devam Sütleri beslenme ünitesi hazır bulunacak

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM