Süper Star Ajda Pekkan’la Süper bir yılbaşı

Akdeniz’in en güzel adası Kıbrıs’ta, açıldığı günden bugüne konaklama ve eğlence hayatına lüks konsept anlayışını getiren Elexus Hotel & Resort & Spa, 2019’a da çok ses getirecek müthiş bir konser serisi ile “Merhaba” diyor. Elexus Hotel & Resort & Spa’da yıldızlarla dolu 3 gece

Yıldızlarla Dolu 3 Gece…
3 gün 3 farklı sanatçının sahne alacağı özel konser serisi, 29 Aralık’ta Türk pop müziğinin en renkli isimlerinden Altay’la başlayacak; 30 Aralık’ta duygusal şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Hakan Altun’un eğlenceli sahne performansının ardından 31 Aralık yılbaşı gecesi Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan muhteşem sahne performansıyla yeni yıl eğlencesini zirveye taşıyacak.

Eğlence ve Huzur Dolu 3 Gün…
Otele girdikleri andan itibaren misafirlerini yeni yıl heyecanı ile karşılayacak olan Elexus Hotel, ayrıcalıklı bir yeni yıl tatili yaşamak isteyenlere sınırsız eğlencenin yanı sıra ruhlarını dinlendirmek için de eşsiz fırsatlar sunuyor. Her gece özel partiler, dans showları, DJ performansları, sürpriz gösteriler, dünya mutfaklarından çok çeşitli lezzetler, misafirlerinin sağlık ve güzelliğine en modern şekilde hizmet eden SPA ve çocuklara özel eğlenceli program içeriğiyle misafirlerinin yeni yıla harika bir başlangıç yapmalarını sağlıyor. Şehirde vakitsizlikten ertelediğiniz çok sayıda aktivitenin de yer alacağı yılbaşı programında, çocuklu aileleri de huzur ve eğlence dolu günler bekliyor.

Yeni yılı Kıbrıs’ın ılıman iklimi, Girne’nin sıcak atmosferi ve her anı dolu dolu bir yılbaşı programıyla karşılamak isteyenler, hafızalardan silinmeyecek bir deneyim için Elexus’u tercih ediyor.

Elexus Hotel & Resort & Spa’da yıldızlarla dolu 3 gece

SHE AND GIRLS DERGİ

She and Girl Kapak ECE CAM