Etkileyici bakışlar için: L’Oreal Paris Pro XXL Maskara Serisi

Güzellik trendlerine yön veren L’Oreal Paris, profesyonel kirpik lifting etkisi sağlayan Pro XXL Lift maskara ile yeni yılda etkileyici bakışların anahtarını sunuyor. Loreal Po XXL maskara serisi

She and Girls Dergisi, Moda Dergisi, Alışveriş Dergisi.

Instagram Hesabımız

İster ince, ister kısa, ister düz olsun; tüm kirpikler Pro XXL ile dolgun, kıvrımlı ve hacimli, bakışlarsa büyüleyici hale geliyor.

L’Oreal Paris PRO – XXL – EXTENSION

En çok tercih edilen kirpik uygulamaları etkisi sunan L’Oreal Paris Pro XXL Maskara Serisi’nde, her biri farklı ve güçlü özelliklere sahip Pro XXL Volume, Pro XXL Extension ve Pro XXL Lift Maskaralar yer alıyor.

Pro XXL Volume maskara anında hacim etkisi, Pro XXL Extension maskara kirpiklerde uzatma etkisi yaratıyor. Salonlardan ilham alan ve bilimle güçlendirilen Pro XXL Lift maskara ise kıvrık, hacimli ve lifting etkili kirpikler elde etmeni sağlıyor.

L’Oreal Paris PRO – XXL – LIFT

Özellikle güzellik tutkunu sevdikleriniz için ideal bir yeni yıl hediyesi olarak da öne çıkan Pro XXL Lift, pro-keratin ile zenginleştirilmiş formülü ve çift fırça kılı teknolojisi ile iki basit adımda kirpiklerine lifting etkisi veriyor.

Biletinial ocak ayı etkinlik takvimi dopdolu

İlk adımda 17 kata kadar daha fazla hacim, ikinci adımda ise +20 derece kirpik kıvırma etkisi sunuyor. Sadece 2 adımda kirpiklerde istenen lifting görünümünü sunan maskara, aynı zamanda fiber fırçası sayesinde tüm kirpikleri kavrıyor.

L’Oreal Paris PRO – XXL – VOLUME

L’Oreal Paris Pro XXL Maskara Serisi ile daha kıvrık ve daha hacimli kirpikler, 2023’te sizi bekliyor!

Her üç maskaranın fiyatı: 434,90 TL

Loreal Po XXL maskara serisi

She and Girls Aralık 2022 Sayısı Gençlik Dergisi Girls Hediyesiyle Dergiliklerde

SHE AND GIRLS BAHAR 2024